Skocz do zawartości

Fotografia: Wiki


W.I.K.I. 26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć,

dla mnie najmocniejszą stroną tych prac jest kolorystyka, bo w zasadzie i sam motyw chmur jest już przećwiczony, a i kadry nie powalają mnie na kolana. Szczególnie te poprzekrzywiane, wiadomo, więcej nieba dało się tak ująć, ale w zasadzie nie działa mi owo przekrzywienie na wyobraźnię. Całościowo jednak odnoszę pozytywne wrażenie. :)

p.s.

co się stało z Twoim poprzednim tematem, W.I.K.I.?

p.s.2

Kropa, może też już coś wrzucisz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s.2

Kropa, może też już coś wrzucisz? :)

 

Heh, ale ja się wstydzę bo wy napiszecie że moje fotki są do d.... :p

Jutro może wybiorę się w ciekawszy plener to coś wrzucę :)

 

Dzięki ,, kropa'' za uznanie :D

 

Ty się ich WIKI nie słuchaj bo oni się nie znają, heh :p żartuję oczywiście :D

Jak dla mnie fotki są bardzo fajne a kolorystyka bardzo fajnie żywa co tworzy fajny efekt wg. mnie, ot co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ładne zdjęcia pod względem kolorystyki, ale niestety tematyka i kadry są nudne.

 

Kadry kadrami, może nie będę się wypowiadała bo pewnie gorzej sie znam niż Ty, ale tematyka jest taka jaką lubi większość kobiet. Każdy fotografuje to, co chce a ja podzielam gusta koleżanki WIKI, bo sama lubię przyrodę fotografować (tylko ze mi to o wiele gorzej wychodzi;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropa dzieki śliczne za uznanie :) masz racje będe fotografować to co lubię, Wiesz ja dobiero uczę się fotografować :) mam Canona cyfrowke :) nic ciekawego.

 

Oj mylisz się. Nic ciekawego to ja mam bo mam tylko Canona A630, ale kupujac go nie sądziłam,że fotografia mnie tak zainteresuje. Moze kiedyś dorobię się czegoś lepszego :) a później wrzucę jakąś swoją fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) widzę że w jakis sposób Cię zachęciłem do dalszego działania w tym kierunku.. (nowy wątek)..

z poprzednim dobrze nie wyszło.. heh.. ale widzę żę masz chęci i zapał do tego co robisz..

Fajnie.. Cieszę się z Twojego come back'u :)

 

bo mój aparacik to lezy juz w lombardzie.. :(

 

CO do zdjęć jakie tu zamieściłaś.. miło by było jak byś wrzuciła w większej rozdziałce.. ale nie za dużej :) jeśli Cię to zainteresuje.. znalazłem niedawno jakiś e-book o fotografii więc jak by Cię zainteresował to mogę go podrzucić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rudylewku tak wróciłam ze zdwojoną siłą ;) więc teraz prosze o konkretne wskazówki co do techniki wykonywania fotek. Hmm dlaczego już nie fotografujesz i jak mogłeś pozbyć się przyjaciela??? (aparatu)

Jak możesz to podeślij mi tą książke z miłą chęcią ją przeglądne :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropo, to nie zmienia faktu, że sam motyw zachodu/wschodu słońca jest już bardzo oklepany, warto więc przy fotografowaniu go wprowadzić coś, co uchroni fotkę przed banalnością.. Wtedy nie tylko 'większości kobiet' będzie się podobać, ale może i zaciekawi wybredniejsze grono odbiorców. :}

p.s.

Jeśli te trzy strony są godne, to też poproszę, Piksarze, na [email protected] :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropo, to nie zmienia faktu, że sam motyw zachodu/wschodu słońca jest już bardzo oklepany, warto więc przy fotografowaniu go wprowadzić coś, co uchroni fotkę przed banalnością.. Wtedy nie tylko 'większości kobiet' będzie się podobać, ale może i zaciekawi wybredniejsze grono odbiorców. :}

 

W sumie masz rację :) Ja niestety jestem bardzo początkująca i jeszcze nie umiem uatrakcyjniać w żaden sposób swoich fotek :(

A i wrzucę tu jakieś ostatnie (jakaś tam zwykła kaczucha :] :

6469334b2a541f10med.jpg

 

 

52948ce3bfe5e55dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie mi się najbardziej podoba, jest takie złowieszcze, ciemno, nie wiadomo, co się wydarzy, a promyk za chmurą to nieznana siła, lubię dopowiadać do zdjęć, ale musi być dla tego podstawa, tutaj jest i to bardzo dobra. Fajne!

Wyraźne postępy w tych fotkach nieba, no noo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie najbardziej podoba to drugie-za nic nie umiem uchwycić tak słońca. Nie wiem, może mam za słaby aparat na takie cuda :( Może napisz jak zrobiłas tą fotkę-miej wiecej jakie ustawienia i czy używałaś jakichś filtrów-co i jak to może spróbuję z twoimi radami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że główny motyw zdjęcia jest rozmazany.

Ponadto za dużo kwiatów nad jego głową ujęłaś kosztem dołu i być może prawej strony, któa wyjaśniałaby nieco, kim on jest i co robi w takim przebraniu w tym otoczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne.. choć zmrużyłem bez kontroli oko.. jak zauważyłem rozmyte krawędzie kielicha:) fajna kolorystyka.. ale coś z jakością nie teges.. Co prawda to nie EOS 400d :D ale jak na sprzęcik jaki posiadasz to super.. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności