Skocz do zawartości

Bitwa3d : Słodka istota


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Jak zwykle swietnie sie zaczyna, nosek i usta sa rewelacyjne, uszy mi troszke nie pasuja szczególnie miejsce zrostu z głowa, teraz wyglada to tak jak by nagle wybily sie z czaszki, i chyba sa minimalnie za długie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie przesadzaj, napisz do jury ze oddasz im czesc nagrod i powinno wystarczyc :)

Oj klicek, znowu musze ci podziekowac, jak popatrzylem sie na twoją główke to juz wiem co mi tak strasznie nie pasuje z ustami w mojej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal wszystkim daje rowne szanse i milo, ze sie Klicek dolacza :D

 

ps... narazie to dla mnie to stworzenie wyglada przebiegle [jak pixie!] a nie slodko - ja bym sie nie nabrala ;)

popraw ksztalt gornej czesci glowy - troche kwadratowa jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

nie martwcie się klicek teraz bedzie robił wszystko lewą ręką więc macie nadal szanse ;-)))

 

a tak całkiem serio to klicek popraw głowkę tak jak to napisała pani z kanady Intervain

ale i tak widać duze podobieństwo z konceptu ;-)))

powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki i miłe Panie:)

 

Magdo - głowę na pewno jeszcze postaram się poprawić zobaczymy jak to wyjdzie :)

 

Mirach - jeszcze wrzucę siatkę mam nadzieje ze pomoze :)

 

_Kuba_ i Nielot : siatka w drodze :) jeszcze nie jest za dobrze, postaram sie poprawic

 

Pionier - dzieki :D

 

Simple_man, SoAd - przesadzacie :) każdy ma szanse na wygrana, liczy się pomysl :) w takich bitwach i przy tak zacnym jury to się najbardziej liczy :)

 

jeszcze raz dzieki :)

 

niestety nie domodelowalem narazie nic, moze pozniejszym wieczorem cos skrobne, narazie test szejdera + proba zrobienia fryzury, chcialbym jej zrobic takie nastorczone wloski, narazie wlosy robione furem wiec nie mam za duzej kontroli nad wlosami, ostateczne wlosy wyrenderuje hairem.

 

Rewelacji nie ma, ale postanowiłem ze będę dawał maksymalną ilość updejtow, jeżeli będzie to tylko możliwe.

 

slodka2.jpg

 

siatka :

 

skodka2_siatka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo ci jeszcze nagrod:P no no przynajmniej zlota galeria sie powiekszy. powodzenia oczywiscie. pzdr

 

btw. wlosy kiepskie, model dobry, niewiem czy juz robiles tutek (tyle ich bylo..) o tym shaderze skory - robiles? :P jestem ciekawy bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że łączenie nosa z ustami wygląda dziwnie. Mało płynnie.. No chyba, że od frontu tak to wygląda. Spod noska wychodzą dwa "paseczki" które nie idą tak jak trzeba zdaję się...

 

(no co, trza się czepić czegoś:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki i panie za feedback :D

 

Empeck- hehe sorry postaram sie poprawić to i owo :)

 

Co do wygladu do tej figurki qrcze bede musial niestety to cos poprawic, bo niechcialem zeby tak wygladala ;/

 

maly updejt wlosow, ostatecznie fryzura bedzie inna (mam nadzieje hehe), postaram się też poprawic geometrie

 

slodka3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no to po japkach, mozna się zawijać jak ten Pan bierze udział w bitwie :)

pierwszy render najsympatyczniejszy, pomarańczowe włosy też fajne, czemu zmieniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo nie ma sprawy :) mi to nie przeszkadza, a Twoja opinia jest dla mnie wazna jak z reszta wszystkich tutaj. Spoko jeszcze pokombinuję, mam tam taki zamysl na fryzurkę, chcialem zrobić wlosy dlugie takie rozwalone po calej glowie, bardzo blond ;)

 

_Kreska_ dzięki hehe kombinuje, bo uważam ze zawsze moze być lepiej,a niekiedy z testów fajne rzeczy wychodza :) Zapisuje sobie to wtedy z odpowiednia nazwa i na końcu wybieram najlepsze, najbardziej pasujące do sceny, pomocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

fajnie ze sie wam podoba mainen liben misiakens :)

 

duzo pomogla mi tamta strona co dał NCdeIgnis - po prostu trafila w 10 :)

 

te białe cos na kurteczce to listki ;) jeszcze przedemna duzo pracy, ale mysle ze poczatek mam juz zrobiony. Caly czas mysle czy zrobic kwadratowa siatke + zbrush, czy normalnie wymodelowac.

 

Adek_CG - tak tym razem ta postac to max, chce upiec 2 pieczenie na jednym ogniu i w wolnych chwilach modeluje ta postac za pomoca spacepilota + 3dsmax zeby było co w receznji pokazac o;)

 

 

zblizenie :

 

slodka4.jpg

 

 

siatkens:

 

 

 

slodka4_siatka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności