Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Małe jest piękne


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie było... Nie mam pomysłu na tytuł pracy, ale na samą pracę mam pomysłów aż dwa ;] Zobaczymy jak wyjdzie.

Pierwszy (za który na razie się wzięłam) - dziewczyna zauważyła w trawach śmiesznego małego robaczka i próbuje go dotknąć. Robaczek robi słodką i przerażoną minkę - konwencja komiksowo - realistyczna, takie nie wiadomo co, jak to zawsze w wypadku moich prac;]

Drugi - widać twarz (prawdopodobnie dziewczyny, nie wiem, to nie istotne), która z zachwytem obserwuje latające wokół niej świetliki.

Jak widać tematy raczej nie są zbyt oryginalne...no nic, spróbujemy zobaczymy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli nie zamieścisz tego w bitwie to czemu nie^^ Ja jeszcze do tej pory nie mogę się zdecydować który temat wolę zilustrować, więc nie mogę go odstąpić do bitwy - ale poza nią, czemu nie;]

 

Na razie wstawiam wstępny szkic do pierwszego tematu;]

szkic-niedotykaj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej...chyba będę musiała pobawić się ustawianiem kolorów monitora O_o...takie śliczne kolorki były na kompie na którym to mazałam, a tutaj wygląda dość...ziemiście O_o - chodzi o kolor skóry, bo trawa wyszła intensywna XD. Do bluzy jeszcze nie dobierałam za bardzo kolorów, bo to ma być moro...

No ale nic straconego, dobrze że teraz to zauważyłam ;] A oto i postępy pracy:

Etap 1: dobór kolorów

szkic-niedotykaj2.jpg

Etap 2: bardziej szczegółowy dobór kolorów skóry

szkic-niedotykaj4.jpg

No i etap 3, na którym na razie skończyłam: W miarę zrobiona twarzyczka (jak widać do tej pory nie bardzo opanowałam jeszcze malowanie od ogółu do szczegółu XD )

szkic-niedotykaj5.jpg

 

Hmmm...teraz to już sama nie wiem gdzie mam monitor źle ustawiony O_o sprawdziłam na trzecim, i tam są inne kolorki, bardziej podobne do tego, na którym malowałam...i nie wiem - czy ten monitor mam źle ustawiony, czy tamten?? Czy ktoś mi może powiedzieć jak wy widzicie kolor skóry?? Tzn. czy jest bardziej ziemisty czy bardziej różowy XD Z góry dziękuję za pomoc XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności