Skocz do zawartości

Bitwa 2D: małe jest piękne


Rekomendowane odpowiedzi

A long time ago, when the world was young and water as clear as God's thoughts, something emerged.

Something gifted with such charm and glamour, that even the most worthy, the boldest, the slickest of men were bound to remain silent.

 

Old tales say, that it later grew, became pale and chose theft as its proffesion, but what counts is that it was well-meaning at first. bitwa%2024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cza czaraczczcza

 

faktycznie , umknęło mi opisanie całej tej sytuacji .. zatem: przysłowiowym małym nie jest dziewczynka ! uwaga uwaga małym i pięknym jest to co gad trzyma w łapach i pokazuje innym. chodzi mi wlasnie o to żeby nie powiedziec co to jest , bo pomimo że pewne kanony piękna istnieją to i tak zależy od nas samych co dokladnie takim nazwiemy... więc w gadzich łapach może być śliczny okropnie niewinny kwiatuszek , może być coś małego pięknego tłamszonego przez dużego i brzydkiego ale może też być resorówka forda mustanga..

pomijając już idee postaci mają za zadanie być wielce zainteresowanymi tym wszystkim a ta zieleń na pierwszym planie zostanie jakoś bohatersko uratowana tylko puki co mi nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wychodzi miłe kolorki i klimat. wycentruj kadr i wgryzaj się w detale. za dużo pustej przestrzeni po prawej (chyba, że ma tam coś być).

 

smok ma ramię trochę nieanatomiczne :) spróbuj zarysować mu przedramię i jakieś mięśnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawej stronie możesz dodać przestrzeni między drzewami, drzewa trochę odchudzić, oraz dodać drobnych elementów roślinnych.

Bardzo fajny nastrój się zrobił. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, lewy dalszy plan warto cofnąć, można lekko na chłodach rozjaśnić i oddzielić z 1 planem rysunkiem płaskimi plamami na ciemnym walorze ( rys roślinności i tylko tu taki zabieg. Tu tym podziałem możesz zrobić fajną kompozycję. Taki podział, tylko nie przez środek :) Mam nadzieję,, że wiesz co mam namyśli. Poza tym, uciekaj od tych czarnych dziur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności