Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Grey Maki (Szary Maki)


3dmax

Rekomendowane odpowiedzi

Hi, it’s my first time here in a battle. I think it’s a great fun. I chose a very funny animal. It’s grey maki, a kind of a small monkey. When it’s young it’s very funny- and stupid-looking. I hope you enjoy it. Good luck in the contest to everybody!

 

 

 

 

50kt7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o matko! Radzilbym na poczatku okreslic jakis kierunek swiatla, powoli i spokojnie z kolorami, bo teraz to wyglada jakbys rzucil wszystkie kolory jakie sa w ps ,zamieszal,ponapieprzal byle gdzie,bez skladu i ladu. Caly rysunek jest nie naturalny-po co te przypalenia? potworek ma jakies plomienie na lapie zamiast siersci,ryj jak szczotka druciana... Sry men ale jednym slowem obrazek "nie najwyzszych lotow";]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

Mam kilka rad:

-moze sprobuj uzywac wiekszych brush'y a nie wszystko takim malym

-popracuj nad perspektywa

-zwieksz troche opacity brusha

-zrob wyrazniejsze cienie

-usun to niebieskie spod oka

-...

i jak zapewne na jedna z pierwszych prac bedzie nienajgorzej :)

 

czytaj rysuj i... rysuj :)

 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.bardzo pociesznie to wygląda.Najwazniejsze jest dla mnie w tej pracy wrażenie.Dlatego nie wdaje sie w szczegóły i jakies wytykanie błędow.Poprostu to wrazenie jest tak mocne i udało ci sie to pokazac na tyle dobrze , że ta cała obslizłosc kompozycji i sposob nanoszenia koloru,a raczej włosia staje się dla mnie celową formą wyrazu i jest poprostu doskonały.MOze sie to innym dziwne wydawac ale ta praca ma największą moc ze wszystkich w tej bitwie moim zdaniem.Jest tak doskonała w tym swoim wyrazie i struktórze, że błędem byłoby wytykać

że cośtam za długie czy za małe czy nieproporcjonalne.Jesteśmy ludzmi mam nadzieje wrazliwymi i myśle że powinnismy budować własnie kompozycje opierające sie na wrażeniu,a nie sumiennie obmyślane i metodycznie malowane kompozycje.Początkowo nie wiedziałem jak sie do tej pracy odnieśc widząc twoje pierwsze szkice.Teraz jestem pod wrazeniem bo jest tak czysta i w pewien sposób nieudolna jakby celowo ,że budzi we mnie skojazenia z dziecinnością i czyms szczerym nie wyrafinowanym -jak większosc prac które wciąz są technicznie dopinane na " ostatni guzik. "Jak dla mnie powiało wiatrem który odświerzy może troche to zbutwienie...po za tym kocham wariactwa na każdy temat ...to jest czadzik..niech sie ktos nie zgodzi ,to zapraszam na pogawędke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest koniec,

nie ma juz nic,

jesteśmy wolni,

możemy iść :).

W ten sposób chciałem zakończyć moją pracę w Bitwie "Małe jest Piękne" Pozdrawiam Wszystkich, życzę powodzenia!

 

50kt7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności