Skocz do zawartości

Bitwa 3d: Piękno małe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam taki szybki szkicuś, nie skupialem sie na "jakosci" szkicu, gdyz przeciez to praca 3d ma byc, wiec to tylko podglad zamyslu mego. Ogólna koncepcja jest taka by przedstawic "miejscowosc" Piękno małe. :) w którym to z braku zajecia wegetuja sobie zapomniane przez wszystkich krasnale :) Piekna kraina gdzie liczy male jest naprawde piekne :) Pomysly we mnie pączkuja juz, nie zdradzilem wszystkiego jeszcze na szkicu, ale wrzucam bo to mnie bardziej motywuje :D

 

Tam chyba in english mialo byc, ale to bym poprosil o translacje czy jakos tak Wielkiego Mistrza Moderatora :)

 

Wielkie Pozdrowienia i ciesze sie ze moge sie przyalczyc

po raz pierwszy do takiej zabawy :)

troche mam treme :D

Krzychu

 

ps. bo zapomnialem :) zainspirowala mnie fota takiej kobity nie malej na malutkim rowerku łot co :)

 

fs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:eek: :D mocne :)

Pomysl pierwsza klasa. I jezeli nie zdradziles wszystkiego na szkicu (patrz: wierzcholek gory lodowej) to az sie boje co bedzie jak zaczniesz konwertowac to na 3d :).

 

Czekamy na postepy. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze wprawdzie mialem wrzucic jak glowke zrobie, i buzke przesympatyczna :) ale podrzucam body prev :)

Inpiracje to Mistrz Janusz Christa i jego komiksy nieziemskie. Przez co lekko mam skrzywiona percepcje za co bardzo mocno Panu Chriscie dziekuje :) i szacunek wielki przesylam korzystajac z publicznego mediuuumm... ;)

 

Kierowalem sie wizerunkiem Kokosza, niemniej jednak finalnie moze sie body pozmieniac co nie co w zaleznosci jak sie bedzie prezentowalo na rowerquu.

 

Dobra do rzeczy :

 

Maly fast prev.

 

Harmonogram prac:

1. Modele

2. Scena

3. Oswietlenie

4. Tekstury

5. Prev

5. Sklad

6. Render

7. Fajna cyfra

 

Pozdrawiam

Krzychu.

 

prog_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziekuje za zabawe :) Zobaczylem co i jak , z czym sie je :) Niestety trzeba miec duzo czasu wolnego moze przy nastepnej bitwie lepiej sie czasowo przygotuje :) Pozdrowionka i powodzenia dla Walczacych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności