Skocz do zawartości

bitwa 2d: małe jest piękne


onfr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pomysł wpadł szybko do głowy: jakaś tam leśna kraina wśród traw mały piękny rycerzyk będzie walczył w swojej pięknej zbroi z atakującymi go brzydkimi wielkimi pająkami. Póki co narazie do wyklarowanego konceptu będe męczył ten pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

sory ju poprawilem to narazie jakis pomysl na rycerzyka, chce go zrobic w dynamicznej pozycji w głębi centrym kompozycji, zamierzenie jest takie żeby wszystko sie ograniczylo do takiej dziecinnej formy postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej wiecej chaotycznie al ejakis zarys jest jeszcze nei wiem co tam dolozyc ale ma byc tak ze rycerzyka beda atakowaly te pajaki, moze uzyje dla pokazania ze jest on malutki ze w 1 reku bedzie trzymal mieczyk a w 2 niedopalek kiepa ktory mu posluzy jakby odganial je pochodnia, za nim bedzie lezal jzu zabity pająk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem że zmienie całkowicie wszystko, wpadłem na taki pomysł że będzie jakas tam futurystyczne pole walki, w tle jacyś wojacy będą walczyli z wielkimi maszynami a na 1 planie będzie marines który trzyma .... i tu problem żeby się nie powtarzać z jakimś motylkiem czy małą wróżką więc stwierdziłem że to będzie albo mały robocik bojowy.... albo mały robocik skradziony tym obcym.... narazie taki niechlujny 5 minutowy zarys calego ujęcia...

bitwakonc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności