Skocz do zawartości

czern+biel+kolor tez


gurth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeszcze 1 praca na papierze foto

wlasnie rysuje pelny akt (percepcja siada 2:30 na zegarze) ale na zwyklym papierze w podobnej konwencji - komfort pracy nieporownywalny - az zaluje ze nie zabralem foto z akademika

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 pejzarzu juz jest bardziej zroznicowana mimo tego ze jest mocny cien prawie wszedzie (podczas skanu takie niuanse uciekaja najczesciej - oryginal jest wiekszy )

pracuje nad kreska ciagle pracuje ;)

ucze sie narzedzia

tak wiem...wcielo avatara bo serwer mi zabrali ;)

 

ps.

jak bede zadowolony do (prawie) konca to dam znac - piorko ma do tego ze wychwytuje wszystkie bledy ktore sie popelni nie da sie wygumowac itd i to dobrze - dobre lekcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurth jestem pod olbrzymim wrazeniem wszystkiego co pokazales:).Szczegolnie studium anatomiczne...pieknie.

Te trzy ostatnie to farby olejne?Nie znam sie jeszcze na tym.Moze jakies dokladniejesze informacje dotyczace narzedzi...jak bys mogl ,bo chialbym tez zaczac \"prawdziwe malarstwo\";)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe;) Bigl kiedys to nastapi ale w 2004 biore sie ostro do roboty i bedzie wysyp roznych nowych pracek mniej lub bradziej udanych - kazdy popelnia bledy i nie ma sie czego wstydzic;)

Scatmax: to sa olejne farby + pedzel ;) maluje farbami classico 10zl za tube, pedzle zwykle kolibri, i najczesciej tworze na papierze (sliski bristol) bardzo go lubie ale przestawiam sie na plotna tylko cenowo mnie to zabija - zycie studenckie;)

Tiger: to jest draperia

dzieki za komentarze

pozdrawiam i wrzucam kolejne pracki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności