Skocz do zawartości

Jak uzyskac efekt rysowania


Gość lorcyk

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam maly problem mam juz szkic stworzony np: w photoshopie i teraz chcialbym uzyskac efekt jak linia po lini powstaje ten szkic (rysuje sie) czyli tak jakby przed moimi oczami niewidzialna ręka rysuje ten obraz potraktujcie to powaznie potrzebuje to dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Takie cos, to sie na maskach robi [przynajmniej z doswiadczenia wiem ze sie da] Jesli jest to nieskomplikowany szkic to po prostu dajesz dwa obrazki /puste tlo/ i /finalny szkic/ miedzy nie wkladasz animowana maske. Kiedys robilem maske po prostu nakladajac moj obrazek [ktory chcialem "animowac" na plane`a w maxie, obrysowywalem go odpowiedznia iloscia spline`ow i potem w zdluz tych spline`ow tworzylem/animowalem obiekt /path deform/ o ile sie nie myle. Pozniej te animowane obiekty [zwykle cylindry lub boxy [w bialym kolorze]] renderowalem na czarnym tle do avika i tak powstawala animowana maska. To sie w miare sprwadza w nieskomplikowanych rysunkach gdzie nie trzeba zbyt wiele obrysowywac. Pewno sa jakies szybsze i latwiejsze metody w programach do post-pro ale sie tym nie bawilem wiec nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności