Skocz do zawartości

bitwa 2d: Urzeczona


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dołączam do bitwy.

W pracy będę starał się skoncentrować na tej swoistej intymnej więzi, która rodzi się pomiędzy nośnikiem idei piękna a obcującym z nim. W scenie tej dziewczyna jest całkowicie pochłonięta przez jej uroczy wisiorek. Urzeczona i zafascynowana na chwilę traci kontakt z otoczeniem. Znika wszystko inne niż to, co podziwia. Może to przelotne uczucie i szybko o nim zapomni, a może od teraz będzie inaczej patrzeć na świat.

 

--------

I tried to focus on the specific relationship which is born between the beautiful thing and its observer. In this scene the girl is totally absorbed by her charming pendant. Enchanted and fascinated, she looses contact with surroundings for a while. Everything is gone except the thing she admires. Maybe it's a short feeleng and she is going to forget it, but maybe she will look at the world in a different way.

 

 

aktualna wersja:

male_piekne04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh... jak widze cos takiego to mamtylko jeszcze bardziej chęć zostawić w pizd... tą swojąpracę ;].

 

Expresja bardzo fajna, tylko dałbym jej bardziej zmysłowe kształty (narazie ma budowę komiksowej, amerykańskiej superbohaterki ;]) i moze mniej męskie rysy twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk ty nie sciemniaj tylko rob bo mi sie twoja ostatnia praca bardzo podoba ;)

 

A u panienki glowa za duza ;] I o ile motyw takiego zapomnienia w chwili mi sie bardzo podoba to zapomnienie nad wisiorkiem... tylko u kobiety :D Moze chociaz medalionik ze zdjeciem ukochanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ładna praca według mnie :)

 

Tylko troszke mógłbyś faktycznie jej kształty poprawić. Marduk dobrze to wyjaśnił ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac pierwsza mysl zanim przeczytalem koncept ale widzialem juz tytul i szkic byla tak ze myslalem ze dziewczyna zaczyna sie rozbierac znaczy sie zostala urzeczona przez jakiegos amanta :p Bardzo sie ciesze ze startujesz - kiedy jakis zagraniczny grafik wejdzie popatrzy na bitwe i zapewne zobaczy Twoja prace w czolowce pomysli ze kto jak kto ale Polak potrafi :D:D

 

Powodzenia i pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, bardzo fajne. Najbardziej podchodzi mi opcja B i szkic (ze względu na wyraz twarzy i kolorystykę :) Poprawiłbym trochę proporcje. Domyślam się, ze najwięcej pracy czeka Cię z twarzą i dłońmi, bo postawiłeś na motyw postaci, a te elementy są prawie najważniejsze. powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

No to wchodzę w panoramę. W tle będzie atmosfera jarmarku. Ma to symbolizować totalne oderwanie od hałaśliwego świata i zatracenie się w pięknej wizji.

Ociepliłem kolory, popracowałem trochę nad dziewczyną. Ręce malowałem przyglądając się swoim, chociaż są oczywiście grubsze i raczej mało subtelne :)

 

male_piekne02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ucial kard o 1.5cm (dla 1280) od drugiej lampy w prawo :) i ta rownoleglosc z punktu patrzenia na alejke/uliczki/mola przy ktorej sa ustawione lampy wiec jedna lampke w gore troszke jakby dalo rade i wtedy to widze bardzo fajnie. Pozdrawiam i zycze wygranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak.taka lekkość jest fajna ,ale pozatym nie widzę nic w tej pracy.

Latarnie są oddalone od siebie zachowując widoczny podobny odstęp-co nie robi dobrego wrazenia-jest to poprstu błąd w kompozycji.Kobitka ma głowe pod samą krawędziaą obrazka.klimat jest jak z przedmiescia industrii z nadjezdzającymi cowbojami z przeszłosci-i o tym mowi ta praca..babka znalazła sie przypadkowo tam i wyciska sobie cos.jest cos co nazywa sie kluczem w malarstwie i grafice-musisz go znalezc bo sie wszystko rozlatuje.Nie gniewam sie na Ciebie ze podrazniłes moje oko i ty też sie nie gniewaj,tym bardziej że jestem pewien ze wiesz o czym pisze i możesz to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..heh :D Światło we włosach fajne. Zwłaszcza , że sie pojawiły zimne tony. Ten jeździec z prawej...., chyba nazbyt konkurencyjny i wygląda, jak pionek w szachach ..., coś tu jeszcze nie gra. Puść może światło po jej sukience na brzuchu. Takie smyki światła przez włosy. Będziesz dzięki temu mógł nadać sukience (tkaninie) wyraz struktury, bo ona nie ma światła na sobie, czyli budowy, bryły itp. Niebo fajne, ale ten latawiec...:cool:., po co Ci on tam? Poszukaj jeszcze kierunku dachu z prawej ;) Thx. Dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak teraz patrzę i wydaje mi się, że lepiej było by jej dać tło morskie. Teraz wygląda jak na wielkiej pardubickiej. Plażowa panorama by się dogadywała z całą resztą. A i wisiorek z bursztynem byś zrobił. Tak już wakacyjnie ale i z klimatem.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos mam nieodparte wrazenie ze ta kobiecina oglada swoje piersi. W dodatku prawego sobie mietoli reka. Wzrok jest calkiem fajnie prowadzony moim zdaniem, ale z prawej strony lampy oraz chatka wydaje mi sie strasznie odizolowane. Gdybys tylko dodal tam cos co wplynie na kompozycje, pomoze ci w opisaniu tematu, a nie tylko jakis efektowny zapychacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho wygląda jak mężczyzna (mam na myśli twarz) w sukience z przerośniętą głową ;)...ale kolorki ładne. Radziłbym zrobić sobie przerwę i spojrzeć na tę panią świeżym okiem :) by potem nanieść poprawki w anatomii i może być naprawdę sympatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. Brwi za grube ..brak światła na policzkach...Nos ma dziwny kształt(kobiecy powinien być delikatniejszy).... usta typowo męskie...

 

W przeciwieństwie chyba do wszystkich kształty kobiety mi sie bardzo podobają.. Dłonie -rewelacyjne ..włosy tez ...Niebo idealne....Klimat Świetny..

... a co do tego skarby co trzyma kobieta.. powinien być bardziej widoczny..może jakiś rubin byś dał i światełko czerwone muskające twarz kobiety..

 

Pozdrawiam.. Praca jest The Best :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie niewiele sie zmienilo od ostatniego update (troche zal;/) ale i tak praca jest niesamowicie klimatyczna, gdybys dopiescil jeszcze niektore szczegoly-np poprawil anatomie babki (twarz i te troche nienaturalne wygiecie) to kto wie- moze i bylby nr1;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności