Skocz do zawartości

Fotografia: Camp_frosch


Camp_frosch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moje zdanie znasz :) fotka ostra aż do bólu. Sigma super tutaj się przydaje :)

nadal mam opory przed niedomkniętą ramką ale to już Twój wybór.

 

btw: mamy tutaj zasady co do nazewnictwa wątków (tak aby wprowadzić nieco mniej chaosu na forum) więc zmieniłem nazwę na poprawną.

 

No i witam na max3d.pl zią ;)

 

Pozdrawiam

tweety

były artgeistowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie znasz :) fotka ostra aż do bólu. Sigma super tutaj się przydaje :)

nadal mam opory przed niedomkniętą ramką ale to już Twój wybór.

 

btw: mamy tutaj zasady co do nazewnictwa wątków (tak aby wprowadzić nieco mniej chaosu na forum) więc zmieniłem nazwę na poprawną.

 

No i witam na max3d.pl zią ;)

 

Pozdrawiam

tweety

były artgeistowiec

 

Fotka wg mnie naprawdę bardzo fajna, ale mam może głupie pytanko do kolegi tweety-co to znaczy niedomknięta ramka? :/ Bo przyglądam się tej fotce i niestety nie widzę tutaj niczego niedomkniętego :/ (wybacz jeśli to tępe pytanie ale serio nie widzę :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropa: wczesniej kolega Camp_frosh zapostował tylko zdjęcie w miniaturce. potem pojawiło się kolejne zdjęcie. siłą faktu mój komentarz tyczy się zdjęcia w miniaturce :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

good damm :] czym oświetlane? chyba nie chcesz mi powiedzieć, że Rafał zrobił studio foto z prawdziwego zdarzenia i zatrudnił modelki :D

 

fajne, fajne. ramka mi znowu nie pasi ;) niepotrzebnie chyba uciąłeś tak wysoko włosy. albo bardziej zdecydowanie albo w ogóle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie sesja moja prywatna sam ją zorganizowałem lampy rzeczywiście z firmy bo jakby inaczej. Dwie fantastyczne lampy Studio flash oraz softboxy. Co do ramki Panie Tweety to juz nie ta sama chyba straciłeś swoja spostrzegawczość ramka jest zamknięta i ustawiona tak jak wtedy włoski ucięte żeby wzrok skupiał się na twarzy jak bym zostawil całą łowe to twarz była by malutka i makijarz za ciemny. A tu macie jeszcze jedna foteczke o sobie oblukajcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermit: wiem co piszę :] ramka nadal mi nie pasi, chociaż jest tutaj lepiej zorganizowana niż w pierwszym zdjęciu ;)

 

nice modelka, nice światło, usta prze oliwione ale to kwestia gustu. dobra robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skromnie od siebe powiem, że makijaż bardzo ładny i wg mnie wcale nie ma na ustach za duzo błyszczyka, a co do uciętych włosów-zgadzam się,że mozna było nie ucinać bo jakoś wg mnie to cała głowa chyba nie przeszkodzała by w niczym :) Podsumowując: ładna dziewczyna, ładny makijaż i strój, co daje w efekcie ładne zdjecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności