Skocz do zawartości

Tutorialki do maxa (wnetrza budynkow)


Gość jfdarkman

Rekomendowane odpowiedzi

Hej...Mam pytanko...Otoz czy ktos moglby mi powiedziec gdzie moge znalezc tutorialki traktujace o projektowaniu wnetrz budynkow? Jakies kuchnie, pokoje itd...ewentualnie jezeli mozecie polecic jakies ksiazki...Bardzo prosze o pomoc

Dziekuje

 

[Edited on 29-10-2002 by jfdarkman]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Indorek

Zadaj sobie pyatanie czy ┐eczywisŠie Max\'a chcesz uzywaŠ do vizualek. JeÂli tak to bardziej polecam 3DSViz 4, teraz to siŕ nazywa inaczej no ale wiadomo o co chodzi ;) Mam ten program jest kilka u│atwiej wzglŕdem standardowego Max\'a, Viz ma szybkie modelowanie Âcian, okna dzwi, dzewka itp. Te┐ mogŕ udostŕpniŠ p│ytkŕ CD do Viza lecz 3 wersji, ktˇr▒ dosta│em od │ˇdzkiej firmy ju┐ nie pamiŕtam jakiej, ale jestem im wdziŕczny :D

 

Jak przyjadŕ do domu to wrzucŕ na ftp-a tego Viza i tutka. JeÂli nadal bŕdziesz chcia│ ;-)

 

Co prawda teraz ┐adziej kozystam z internetu, no ale w ciagu tygodnia powinienem sie tu zjawiŠ i odczytaŠ nowe posty he ;)

 

Co do ksi▒┐ki to widzia│em narazie tylko jedn▒ do 3DSMax 3 - wiem to by│a inna d│u┐sza nazwa ale nie chce mi sie pisaŠ pe│nej ;) oczywiÂcie z wydawnictwa Helion. Nawet przydatna, jeÂli chodzi o podstawy.

Dobra ko˝czŕ t▒ moj▒ zakrŕcon▒ wypowied╝;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je¶li jeszcze się nie dokopałe¶ do odpowiedniej ksi±żki na temat modelowania wnętrz to sprawdĽ może ksi±żkę zamieszczon± na tej stronie w dziale podstawy. Jest tam ksiżeczka w formacie PDF do ¶ci±gnięcia która uczy maxa głównie na przykładach dotycz±cych wnętrz. Sam j± tylko pobierznie przegl±dałem, ale kilku moich znajomych mówiło że jest O.K. Utrudnieniem może być to że jest ona pisana do MAXA R1 ale da się zorientować.

W EMPIKU widziałem też cał± ksi±żk± z gotowymi bryłami mebli i wyposażenia wn±trz. To też w tym temacie może ci się przydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności