Skocz do zawartości

Problem z surface\'m.


Gość Michasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michasiek

Hey. W 3D Studio Maxie (5) bawie sie od stosunkowo niedawna. Ucze się dopiero hehz. Mam taki problem:

 

Chciałem zrobić BMW z blueprintów, ładnie ustawiłem je, obrysowałem narzędziem \"Line\", uformowałem do reszty rzutów, i jak daje modyfikator \"surface\" nic się nie dzieje, nie pojawia się powierzchnia jak w tutorialach :)

 

 

Need help.

bmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

eee coś mi się zdaje że nie dokładnie czytasz te tutoriale. Nie wytarczy tylko obrysować dookoła aby stworzyć powierzchnie nalezy stworzyś siatkę z pzecinających się splainów tak aby powierzchnia oparta była na czterech vertexach - to tak w daleko idącym skrócie . Anyway skorzystaj z tutoriali ale czytaj je dokładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michasiek

Heheh ok. Wiem że było też napisane, że to nie jest tutorial dla początkujących ALE nie lubie iść na łatwizne :D

 

Tutoriale są o tyle złe dla początkujących, że nie pisze krok po kroku co zrobić, tylko walną Ci coś ala. \"Zrób benda\" a nowicjusz siedzi i się zastanawia \"co to jest bend i gdzie to jest\" ...

 

Ot polska scena tutoriali.. ;)

 

 

Ok. to jeśli możesz, powiedz mi jak podzielić to co mam na kwadraciki ?;)

 

Dzięki ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tutek wyjaśni Tobie to doskonale

http://www.max3d.pl/tutoriale/kurs110/tutorial.htm

Ps Sam napisałeś, że ten tutorial, z którego kożystałeś nie był dla początkujących więc nie ma się co dziwić że - \"\"Zrób benda\" a nowicjusz siedzi i się zastanawia \"co to jest bend i gdzie to jest\" ... \"\". Poprostu korzystaj z tych tutków dla początkujących to przecież nie jest żadne pujście na łatwiznę tylko nauka w odpowiedniej kolejności ;)

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na latwizne, chyba pomijajac kilka punktow i isc na skruty a tak sie nie da, tez jestem poczatkujacym i ciagle siedze przy jednym ale znowu zaczne robic jak prace obronie z sieci, pozatym z tego tutka to robisz powinno tam byc napisane ze musi byc siatka z vertexow 3 lub 4 czy cos takiego , hehe, max za ciebie nie zrobi wszystkiego, chciałbym zarys twarzy zrobic a reszta niech sie zajmie MAX , nie nie nie ma lekko tu trzeba sie tez troche ponerwowac ale wkoncu wychodzi nam to co ma wyjsc, ja tez nie wiedziałem jak zrobic na tych splainach ale juz wiem aplainy siatka i jakis edit wziac no i dalej to juz powinno pojsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności