Skocz do zawartości

[Współpraca] Off Road project [grafik 3D/muzyk]


vebetr

Rekomendowane odpowiedzi

Gra doczekala sie demka

1. wreszcie ray-casting co bardzo przyspieszylo gre narobilem sie po lokcie i uzyskalem efekt niemal ten sam co przy poprzedniej realistycnej fizyce

2. wiecej opcji w menu

3. lepsze efekty

4. 3 auta jedna trasa

no i wogole jak ktos jest zainteresowany to niech sobie pogra i napisze 2 slowa albo i wiecej

mysle, ze warto

 

p.s

przydalby sie grafik 3d do projektu, mam zamiar zrobic cala gierke a nie tylko to demko, co do przyszlosci mysle, ze z dobra grafa projekt jest godny wydania

 

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=check_download&ufid=CEF8B5212C8B0C1D&key=5699687e0d7cd8ca1f4b2a9971b559a9b921f295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sciagnolem, wlaczylem i powiem tak...bugow ma pełno!:) Na moim AMD 3000+ 2Gb ramu i radeon 9550 S.T.A.L.K.E.R na hiress nie cioł tak jak te wyscigi!:) pare razy wpadłem w drewno i nie moglem sie wydostac!:) ale pracuj! bo gralem w gorsze gry juz!:)

po wakacjach jestem gotow poswiecic chwilke czasu i ci pomoc cos!:) Mi sie trening przyda!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnolem, wlaczylem i powiem tak...bugow ma pełno!:) Na moim AMD 3000+ 2Gb ramu i radeon 9550 S.T.A.L.K.E.R na hiress nie cioł tak jak te wyscigi!:) pare razy wpadłem w drewno i nie moglem sie wydostac!:) ale pracuj! bo gralem w gorsze gry juz!:)

po wakacjach jestem gotow poswiecic chwilke czasu i ci pomoc cos!:) Mi sie trening przyda!:)

 

Ja mam o polowe gorszy sprzet

AMD 1.35

256mb ramu

i Radeon 9250

i nic nie tnie w kazdym razie moze czasami ale niewiele

posprawdzaj stery opengla i czy w tle nie miales czegos wlaczonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. fajna gierka ;) ma potencjał - przyszłość jeśli zrobisz to lepiej.

 

poniżej łap listę rzeczy które wpadły mi w oko po przejechaniu całej trasy:

 

  • samochodzik zbyt mocno reaguje na polecenia skrętu (jedno kliknięcie strzałką i samochodzik skręca raz o kilka stopni a raz o 90)
  • potrafi jechać kilka sekund po pionowej skale i wdrapywać się na skrzynki czy inne samochody :)
  • trasa nie jest zbyt dobrze oznaczona - strzałka jest ok, ale nigdy nie ufam strzałkom (zawsze się spóźniają). popatrz na inne symulatory: tam trasa oddzielona jest innym kolorem nawierzchni, paskami oddzielającymi publikę od nawierzchni, strzałkami - drogowskazami, snopami siana, skrzynkami etc. u ciebie nieźle można się pogubić co wprawia w furię takiego gracza jak ja :)
  • samochodziki poruszają się "specyficznie" imo lepiej zrobić mały ale twardy skok całego samochodu niż wydłużać mu do dwóch metrów amortyzatory ;)
  • definitywnie też za wysoko skaczą - o jakieś 3/4 skróć skok.
  • samochód potrafi sam skręcić (na nierówności terenu). to jest ok, ale zmniejsz ten skręt bo potrafi zrobić skręt o 90st.
  • mapowanie i materiały samochodów jak i terenu leży. ale podejrzewam, ze dobry grafik sobie z tym poradzi.

 

ogólnie jeśli poprawisz fizykę (twardziej się te auta powinny poruszać) i grafikę wraz z dokładniejszym wytyczeniem trasy to powinno całkiem fajnie Ci to wyjść.

 

Czekam na progress

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sam zrobiles? no no pozazdroscic tak obszernych umiejetnosci :]

fizyka jak to wyzej wspomnieli - kuleje, naciskam w lewo to auto robi mi tu obrot 180stopni:P w jednym miejscu sie zgubilem - jechalem za strzalka i trafilem na gore;o ale ogolnie wrazenie dobre, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał wygrałem za pierwszym razem tym razem :P zrób coś z zawieszeniem bo 2 metrowe resory średnio wyglądają. i fajnie by było gdyby samochód mógł wpaść w poślizg...

dodalem system dynamicznych cieni. jednak to faza testow i moze cos chodzic nie tak.

w kazdym razie na radeonie i intelu sie sprawdza:)

no i zawieszenie inne.

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=check_download&ufid=D5285D2D4810165A&key=98473aea2637943f746fddffa6fa17671ea2aff7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności