Skocz do zawartości

Rozmowy realtime


GrafMax

Rekomendowane odpowiedzi

CzeŠ

Mam tak▒ propozycjŕ (g│ˇwnie do Adka).

Na forum (na dole ekranu) wyÂwietla siŕ, kto jest w tej chwili na forum. Mo┐e by zrobiŠ tak, ┐e po klikniŕciu na u┐ytkownika otworzy│oby siŕ okienko, ktˇre umo┐liwi│oby rozmowŕ realtime? Tak jak na chacie. Co wy na to??

A tak pozatym, to mo┐e kto mi dok│adnie wyt│umaczyŠ jak dzia│a U2U na tym forum. S│ysza│em, ┐e nie wiele osˇb z tego korzysta, mo┐e dlatego, ┐ŕ nigdzie nie ma instrukcji jak to ugry╝Š (w ka┐dym razie ja nie znalaz│em).:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam!!!

 

Jezeli chodzi o u2u to naprawde tylko kilka osob z tego kozysta z kotrymi mialem okazje tym cudem porozmawiac :-) poprostu jako adresat wpisujesz konto np. Petrik , Becry i tresc oraz temat podobne to e-maila :-)

 

Co do tego zeby byl taki czat to jestem za a nawet przeciw :-) bylo by to dobre rozwiazanie ale te ciagle rozmowy ?? :-) przeciez jest gg :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jest GG, ale nie wszyscy podają swoje numery, a naprzykład chcesz zamieścić jakiś post z zapytaniem, to zamiast tego czasem lepiej by było pogadać z tymi którzy są akurat on-line, zwłaszcza jeśli jest to juakaś mało ważna (dla większoście) sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

No to teraz dales nawet mocny argument :-) teraz sie zgodze bylo by to pomocne :-) ale ! (znowu ale :-] ) jezeli wyszyscy beda sie pytali online to nikt juz o nic nie bedzie pytal na forum bo lepiej pogadac onlina nikt nie bedzie tego czytal a mozna sie wiecej dowiedziec w prostszy sposob i nie trzeba czekac :-)

 

 

czyli mowiac ktrotko forum by upadlo :-)wiec lepiej niech zostanie tak jak jest

tak wiem wiem szukam dziury w calym :O ale taki juz jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rozmˇw to nie ma sie co martwiŠ bo puki luzie pisz▒ ( niektorzy czytaj▒ - gratulacje dla Gothama) 12 stronnicowe posty tio forum nie zginie.a bzawsze lepij jest zapytac pierw na gg bo odpowiedz masz szybciej.a na forum odpowie ci patre ludzi a nie ejdna forum ma zawsze masow6y wymiar i przewage jakoÂciowa nad gg a gg jest szybsze.zrezt▒ to zapobierga│oby zaÂmiecaniu forum przez posty typu max na Xp. dobry pomys│

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by GrafMax

Gotham obserwuje Ciŕ od pewnego, czasu i odnosze wra┐enie, ┐e jeste przeciwko, bo w polu pisze GrafMax, no ale czym ja siŕ przejmujŕ....:P

 

Hihi, bzdury... Te┐ ciŕ obserwujŕ... I mam coraz leprze o tobie mniemanie a tu... BUM. Bzdury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj kiedy bo teraz ┐▒dko tam zagl▒dam spotyka│ŕm pocz▒tkuj▒cych i to te┐ bardzo ┐adko ale trzeba to ruszyŠ po co rozmowy realt time na forum jak jest chat poprostu trzeba to jako pchn▒Š np ustaliŠ godziny kiedy mo┐na by by│o sie spotykaŠ itp niech ka┐demu to wejdzie w krew jak kto jest na forum to niech luknie na chata wko˝cu to sie jako u│o┐y i zaczne funkcjoowaŠ chyba......

 

ok jakby co to ja teraz siedze na chacie na pocz▒tek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw trzebaby wogole tego chata jakos poprawic bo mi np ten chat zamieszczony tutaj wogloe nie dziala :) choc wydaje mi sie nonsensem stawianie chata gdy jest forum forum ma archiwum i wszystko co jest w nim zapisane jest dostepne a wiadomosci z chata sa ulotne i najprawdopdobniej z info na nich wyswietlanych podczas sesji skorzysta jedynie jednostka a nie ogol .... wiec jesli chodzi o chata tutaj to jestem po stronie Gothama i jestem na nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chat jest chybiony, bo jak sie wejdzie na forum to okienko sie zamyka. fajnie by by│o zrobic cos ┐eby przy niku ka┐dego byo logo albo icq albo gg i odpowiednio by sie ono Âwici│o jeÂli u┐ytkownik bylby obecny, lub nie.tak jest na raph.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w│aÂnie o co takiego mi chodzi│o Saygon. A co do ulotnoÂci informacji PROF, to myÂlŕ ┐e funkcja ta stanowi│a by jedynie dodatek, ktˇry by s│u┐y│ w nag│ych sytuacjach. Czasami jest tak, ┐e masz ma│y problem i raz ┐e nie jat on wart tego, aby zostawiaŠ posta, a dwa nie masz czasu aby czekaŠ kilka dni na odpowiedzi, wtedy zwracasz siŕ bezpoÂlrednio i sprawa za│atwiona i nikt nie truje, ┐e kto wyje┐d┐a z postami na tak b│ache problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności