Skocz do zawartości

[Modelowanie] częsci samochodu w [Rhino]


Dawcio_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam więc zrobilem taki bardzo szybki tutek o modelowaniu przodu Mazdy 6 (patry nie dawał mi spokoju:)) ale uprzedzam, że jest w nim pokazana bardziej technika, jak rozlozylem krzywe i jak doszlem do pewnych powierzchni, bo dokladności niestety brak a wszystko przez to, ze baardzo sie spieszylem, a pokazalem tylko kilka powierzchni bez filetowania, a tutek i tak zajmuje 200mb nie robilem w nim filetów(jeden chyba jest) bo o tym jest pelno tutków w sieci i jest raczej łatwiejsza strono modelowania, no i robilem tylko jedną polowe, bo szoda mi bylo czasu zeby robic potem jeszcze te mirrory, a przecierz symetria to nic trudnego, wystarczy tylko środkową powierzchnie zrobić troszke inaczej poniewaz zalezalo mi na czasie i tak sie obawia czy ktos sciąnie:) ale czemu mial sie marnowac jak juz zrobilem to daje patry mozesz w końcu sciągną sobie tego tutka hehe ok juz sie nie rozpisuje.

Tak wygląda powolna robota i dokladne przemyślenia w tutku model wygląda niestety trochę gorzej no i niema w nim tylu detali jak juz mówilem jest tylko metoda dochodzenia do niektórych powierzchni;)

27ee7931bd58de12.jpg

 

 

A tu sam tutek http://www.megaupload.com/?d=W9JWUDOU

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WitaM!!

ok wlasnie obejrzalem tutka :)

i musze przyznac ze jest super, kiedys nie mialem pojecia jak sie fury w rhino robi a teraz wiem ze..... nudno :D tzw poly jest ekscytujace ;)

:)

jesli by ci sie chcialo to ja nie mam nic przeciwko kolejnemu tutkowi o rhino :)

 

eee reputacji nie moge ci dac :(

 

pozdro i jeszcze raz dizeki za tutka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dziękuje wszystkim co dają punkciki:) mkrzysiek dobrze gadasz, ale niewiem czemu ciągle tam male grono zajmuje się rhino przeciez to nie jest wcale takie trudne do nauczenia wystarczy chcieć, ja w sumie moze z 2 tutki z rhino przerobilem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawcio okłamałeś mnie. W dziale o rhino napisałem że szukam tutka o modelowaniu z rzutów. Powiedziałeś mi że ciężko coś takiego znaleźć. A ten twój tutek to jest właśnie to czego potrzebuje, nie obejrzałem całego, ale już wiem o co chodzi. Wielkie dzięki, masz respa.

 

Aha megaupload całkiem ładnie zasysa. 115kb/s cały czas.

 

A dlaczego dawałeś pause jak wystąpił jakiś problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za respa, nie okłamałem cie bo rzeczywiście ciężko coś znaleźć, a ten to taki wyjątek:D pause dawałem raczej zeby pomyśleć chwilke jak coś tam zrobić, ale na tutku wszystko pokazane, nic poza tutkiem nie robiłem. Jakie ty masz łącze ze 115 kb ci ciągnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FireFox

1. wpisać w pasku adresu about:config

2. kliknąć prawym przyciskiem na jakimś wpisie i dodać nowy wpis "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"

3. w kolejnym okienku wpisać: general.useragent.override

4. a następnie:

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

5. restart przeglądarki i limit slotów już nam nie grozi, bo przeglądarka jest widoczna jako IE z toolbarem Alexa

 

Milego sciagania ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

+ 1pkt. rep. for Dawcio_m :)

Nareszcze dzięki nielotowi007 udało mi się ściągnąć teog v-tuta :) Buźka nielot :*

Właśnie oglądam tuta... WOW dawcio!! Jest świetny!! :) Buźka też dla Ciebie :*

Może pokusiłbyś się jeszcze o nakręcenie jak np. modelujesz przednie światła w rhino?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi padne zaraz. nigdy tego nie ściągnę.

Niestety cała szerokość pasma jest obecnie zarezerowana dla klientów posiadających konta Premium. Darmowe pobieranie plików będzie dostępne po upływie 6 godzin.

 

Pracujemy obecnie nad zwiększeniem przepustowości dla użytkowników niepłacących. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Zespół Megaupload

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BigBen-fajnie mieli podwyższać każdemu o polowe to też bym mial 1mb ale nie podwyższyli:(

patry- to fajnie ze w końcu ci sie udalo powiedz jeszcze jak to zrobileś.

chveti patry też z tym jakieś problemy.

qba skąd ty takie fajne sztuczki znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności