Skocz do zawartości

Pojazd 3D: VW \"Ogórek\"


Kryhas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników 3ds maxa. Jestem początkujący w te klocki i dlatego umieszczam zdjęcia z tym, co do tej pory zrobiłem i mam nadzieje, że pomożecie mi w zrobieniu go do końca. Wybrałem \"ogórka”, ponieważ uważam, że jest on prosty do zrobienia. Jestem otwarty na wszelkie uwagi i pomoc. Proszę o wyrozumiałość dla mnie. Poniżej umieściłem zdjęcia:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam wszyszystkich po dwu dniowej przerwie. Mam dla was mały update i trzy pytania.

[pomocy]1. Co źle zrobiłem że zaznaczone fragmenty źle przyjegają do reszty??

 

 

[pomocy]3. O co chodzi w tutorialu na tej STONIE ?? Czytałem go i robiłem do momentu zaznaczenia elementów i potem jest napisane że trzeba przycisnąć Hide Selected ale po przejściu na Display nagle odznacza sie zaznaczony element i nie wiem co robić ?? Czy może mi ktoś pomuc ??!! Błagam i z góry dzięki [mruga]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o lewe nadkole to musisz patrzeć na wszystkie rzuty / viewporty a widać na 4 skrinie że w miejscu gdzie jest to zagięcie jest vertex który za mocną jest wklęsły :).co drugiego nadkola musisz pobawic sie w wycinanie (dokładniej od kjrawędzi nadkola musisz poprowadzić linie w góre samochodu). To tyle, może ktoś Ci pomoże lepiej wklejając jakiś obrazek albo coś takiego

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie związanej z moimi problemami z dyskiem, a potem z internetem.

Niestety wszystkie pliki zostały skasowane i po mimo próby odzyskania danych nie odzyskałem mojego „Ogórka”.

Postanowiłem nie poddawać się i zacząłem od wczoraj robić go od początku.

Rendery umieszczę jutro po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. [jupi] Zgodnie z tym, co napisałem umieszczam parę rendów, które ukazują moją prace.

Przód jest jeszcze dokładnie zrobiony, ponieważ mam pytanie do was.

[pomocy] Czy można „hamfera” zastąpić czymś innym o podobnym działaniu??

Pytam, dlatego ponieważ jak go używam to karoseria mi się gnie i nie wiem, co mam w takiej sytuacji zrobić.

Proszę piszcie jak coś zauważycie, co powinno być poprawione.

Mam nadziej, że wam będzie się podobał, ponieważ jest to mój 2 „Ogórek”, którego robię, ponieważ wcześniejszy się zagubił i go niedokończyłem. Oto rendery:

 

TYŁ:

 

http://members.lycos.co.uk/kryhas/1.jpg

 

http://members.lycos.co.uk/kryhas/2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności