Skocz do zawartości

Robienie bajki ! Pomocy !


BigBird

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za umieszczenie tego posta tutaj ale nie wiedzialem gdzie go wsadzic ! Chodzi mi o to ze chcialbym zrobic jakas animowana bajke cos ala samurai jack i nie wiem jak to zrobic ! oki rysowac umiem mam kalki i juz zaczolem ale nie wiem w jakim programie kolorowac moje prace ! w ilustratoze zajelo by mi to wieki i bylo by widac roznice w rysunkach ! (te krzywe :( ) wie ktos jak to zrobic albo w jakim programie robili smuraja jacka ! Bardzo prosze o odpowidz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja właśnie pracuję nad filmem i robię go całego w Photoshopie... :) Nie polecam jednak nikomu.

Ghosting robię zmieniająć krycie warstw, itp. :)

Straszna orka. Ale przy odrobinie cierpliwości można...

Podpisuję się obiema ręcami pod pytaniem BigBirda.

Jeśli ktoś wie cokolwiek, niech pisze.. HELP!

(Słyszałem o programi Animo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ostatnio toon shaderera ale jak sciagnolem kilka tutkow to sie zawiodlem bo nie chce robic czegos w 3d a puzniej zmieniac tego w bajke ! to samo z reszta moge zrobic w maksie uzywajac tekstury ink\'n paint zamiast standardowej !Ten smuraj jak oni go zrobili ? Jak ja bym zrobil to photoshopie to jak by moja postac nie ruszala by glowa w danym momecie to nie obrysowal bym jej tak samo jak poprzednio ! No chyba ze po prostu skopiowac warstwe twarzy do nastepnego obrazk ! no ale w karzdym razie nie chce robic tego w photoszopie ( piekielne narzedzie ) ale i tak go lubie ! Czekam na dobrego samarytanina ktory skruci moje meki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo czesto takie kreskowki robione sa we flash\'u. Wiem ze to dosc dziwne, ale tak jest. Jest tez ToonBoom Studio, USAnimation (to juz zawodowy program) i inne, ale zadziej uzywane. Nie wiele moge powiedziec, bo to nie moja dziedzina, ale chyba USAnimation jest najlepszy i najbardziej pro...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanko ! Przeszukiwal ktos moze zasoby stronki lastmarble.com (tej od mocho) W galeri prac jest tam animacja stwozona przez rosyjskie studio graficzne (studio klassika) o nazwie andrea ( z taka babka w roli glownej) orientuje sie ktos z jakiego filmu pochodzi ta animacja !n

Bisalem do nich ale mi nie odpowiedzieli ! a na webmaster z lostmarble nie wie z kad , wie tylko ze zostala stwozona w moho ! Moze ktoas zna odpowiedz na nuzace mnie cholernie pytanko ??? Bede dzwieczny za odpowiedz !!! ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności