Skocz do zawartości

SCENA 3D: Balcony & Oranges


felav

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym pomysłem nosiłem się jusz od dość długiego czasu i teraz wreszcie doczekał się realizacji...

 

Jako, że idzie zima i wogóle robi się błe, to postanowiłem zrobić własnie taką lekką, optymistyczną scenkę

 

Będzie ona wzorowana na obrazie Ilany Richardson (głowy nie dam), który zresztą załączam

 

Załączam także pierwsze kroki, proszę tylko nie krzyczce odrazu (Drug ładnie Cię proszę :P), że pokazuje kilka poly z których nic nie wynika, daje to tylko tak, żeby pokazać, że projekt jest juz w trakcie realizacji...

 

Zastanawiałem się czy nie dać tego wątku na bitwę, ale jednak stwierdziłem, że zrobie z tego zwykłego WiPa

 

balcony00.jpg

balcony01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

Uporczywie nachodzila mnie jedna mysl, kiedy patrze na zdjecie, przedstawione przez Ciebie w pierwszym poscie, juz to gdzies widzialem... ...a widzialem to w tutorialu na www.3dtotal.com! Scena jest bardzo podobna to tamtej (nawet ten straszliwy spad ulicy...). Bedziesz musial cos wymyslic, zeby nadac scenie nowy charakter, zeby nabrala niepowtarzalnego charakteru.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mozliwe ze bylo w jakims tutorialu ale ten pomysl jest calkiem moj, a wzoruje sie tylko na zamieszczonym obrazie. Jezeli mozesz to daj link do tego tutka to skontroluje ewentualne zbierznosci ;p

 

dzieki za zainteresowanie topiciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezli wyjdzie brazil dzialajacy po maxem 6 to brazilem jak nie to sie bede musial z mentalowymi materialami zmierzyc, no chyba ze sie do finala przekonam w co watpie, vraya odrzucam jusz na poczatku

 

dzisiaj jusz nic nie wrzuce bo wybywam sie bawic ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oops przepraszam bardzo za poprzedniego posta ale wlaczyl mi sie arabski uklad klawiatury :D

powinno byc:

Tak jak Holo i Pionier i Loozack i Klower

 

pozdrawiam

quadysz

[piwo]:D

 

moderatorzy czuwaja hehe :) i posta juz nie ma wiec nie ma za przepraszac :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności