Skocz do zawartości

Bitwa 2D: zabawa w trawie


przetar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to troche zmian w tle ;) narazie tez wyrzucilem ze zrzutow robaczka na fontannie... nie wiem czy go calkiem nie zmienie, albo czy przynajmniej nie powstanie od nowa

calosc13kj9.jpg

 

no i zaczynam w takim razie walke z lepszym wpasowaniem postaci.. na pierwszy ogien poszedl slimaczek :) mam nadzieje ide w dobrym kierunku

 

slimakimotyl2mr9.jpg

 

(slimaczek i motylek widok 1:1 z orginalu - niestety praca wylacznie myszka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calosc14pszczolkiqf4.jpg

 

chveti -> dzięki za uwagi.. mam nadzieje teraz wpasowanie postaci spełnia bardziej Twe oczekiwania... poprawiony slimaczek i patyczak... reszta mam nadzieje ujdzie ;)

 

shi -> postaram sie nie zawiesc :]

 

narazie tak jak powyzej... dodalem jury ;) nie wiem tylko czy sie spodoba

 

postanowilem zmienic robaczka na wodzie.. teraz bedzie to mroweczka :) szkic jest, postaram sie wrzucic za chwilke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no to kolejny update... juz z glownym bohaterem ;)

 

calosc15mo1.jpg

 

i jeszcze zblizenie 1:1 :)

 

mrowkaispolkapz3.jpg

 

to mniej wiecej tak to sie bedize prezentowac wszystko... postaci w komplecie :) teraz jeszcze musze pozgrywac te szczegoly typu cienie i zyleczki na skrzydelkach... o cieniu motylka a raczej jego braku wiem ;) zostawilem to sobie na pozniej

 

troche na raty w koncu udalo sie skompletowac bohaterow:) nie wiem jak sie spodoba, ale ja jestem bardzo zadowolony z mroweczki w stosunku do poprzedniego robaczka (nawet ciezko okreslic co to bylo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroweczkaeu8.jpg

 

shi -> teraz lepiej? tylko szczerze ;) wczesniej troche chyba przesadzilem z cieniem pod buzka i zniwelowal wyrazistosc usmiechu. Zmienilem jej tez delikatnie kolorek... na szkicu byla sympatyczna ;) moze troche skopalem sprawe.

 

taka byla koncepcja:

mrowkaszkiczn7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej :) ale jeszcze nad tym możesz popracowac

jesli moge miec jeszcze jakies uwagi to ja bym ta mrowke opuscił nieco nizej albo pszczółki dał niżej albo nadrzucił torche przestrzeni nad nimi bo kompozycja ucieka do góry a na środku dziura. Wydaje mi sie tez ze fajniej by było dla dynamiki gdybys cały odwłok mrówki dał pod katem (cos kolo 2 godziny na zegarze)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie praca prezentuje sie tak:

 

srednieek4.jpg

 

wiecej dzis nie dalem rady wydlubac :) jestem w miare zadowolony choc wiem ze moznaby duuuzoo dopracowac jeszcze... pracka maronskiego poprostu miodzio.. dluga droga przede mna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności