Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Wiedźma


mrbabcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Pierwszy pomysł na pracę wpadł mi do głowy dość szybko. Potem całymi dniami starałem się go "upoprawnić" politycznie, religijnie, etc. (xD) i jego okrojoną wersję przedstawia dotychczasowy stan mojej pracy.

 

 

"Wiedźma". W naszym świecie wszystko jest na odwrót. Dla kontrastu - dominująca rasa na pewnym ciele powoli wymiera. Nieurodzaj musiały spowodować te szkaradne potwory, a ich dusze, po spaleniu ciała na drzewie, odkupią winy całego pchlego społeczeństwa.

 

"Witch". In our world everything is totally different. In contrast - dominant race on certain body is dying slowly. Bad crops must have been caused by these hideous monsters; their souls, after burning the body on the tree, will redeem the whole flea society.

 

 

http://xs.to/xs.php?h=xs414&d=07163&f=wiedzma.jpg

 

EDIT: Uprościłem ten zagmatwany opis (trochę ;]), moja praca przedstawia oczywiście - cóż, prawie oczywiście - co się dzieje w sierści jakiegoś zwierzęcia. Pchły palą na stosie przywiązane do włosów "szkaradne potwory", na które zrzucają winę za kiepski stan skóry, czy coś takiego.

Mam nadzieję, że przetłumaczyłem opis w miarę poprawnie. xD

Przepraszam za wyjątkowo rzadkie aktualizacje.

 

pozdrawiam wszystkich :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

w tej perwersji jest cos fajnego ale moim zdaniem powinienes popracowac zeby latwiej dalo sie odczytac nawiazanie do tematu bitwy!

Podoba mi sie klimat budowany przez swiatło >> powinienes postarac sie wiecej opowiedziec o tym co i gdzie to sie dzieje i o co kaman :)) tak zeby czlowiek nie potrzebował żadnego dodatkowego opisu o "ciele niebeskim".

pozdrawiam i życze powodzenia

 

ps. wiedze ze Rasta Masta juz wprowadza prządek :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności