Skocz do zawartości

punktyw działach- np. galeria


Rekomendowane odpowiedzi

chciałem zapytać: czy jest sens możliwości dawania punktów w takich działach jak np. galeria? Mi to wisi, ale na swoim przykładzie zobaczyłem, ze mozna otrzymać punkt na - kiedy np. napiszę, ze w czyjejś pracy nic nie widzę; rozzłoszczony autor oczywiście przyznaje punkt negatywny co jest trochę smieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gotham miał super pomysł z tym ukrytym działem. Zrobic jakis dział z dodatkowym stafem za free(videotutoriale, wywiady, artykuly), ale dostep maja userzy tylko gdy osiagna jakas ilosc repa ;)

 

oczywiscie zartuje, no niestety teraz reputacja jest aby sobie byc :) Tomek nie zwracaj na to uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - takiego koloru "pomaranczowego"czy tam "zóltego" (nie rozrozniam im dalton z wyboru) - to znaczy ze user ktory dał Ci punk dodani miał za mało mocy (za mały poziom reputacji) wzgledem Twojego i nie mogł przyznać Ci pkt na plus :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło Jezu to ja oczerniam jakiegoś biedaka... przepraszam; myślałem, ze to jak w piłce:D

EDIT: nie zmienia to mojego poglądu którym nie należy się przejmować:)

Edycja 2: jak już o tym mowa może jakąś legendę dodać co dana ikonka oznacza? W panelu może? O i opcja anuluj gdy ktoś sie rozmyśli:)

jeszcze raz przepraszam za tę "zawieruchę".:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo repy powinny byc przyznawane userom na poczatku przez modow. dopiero pozniej userzy z odpowiednia iloscia repa powinni sami przyznawac repy. teraz to troche jest dziwne jesli user ktory ma te 30 (czy ile tam trzeba zeby rep byl na plus)postow nabitych nie wiadomo gdzie przyznaje repa np. w finished. najlepiej by bylo zeby user ktory sam otrzymal iles tam repa w danym dziale mogl sam przyznawac repy w tym dziale w ktorym te repy dostal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności