Skocz do zawartości

aniamcja 3d: MUCHOLEX :)


rayGun

Rekomendowane odpowiedzi

witam

postanowiłem przedstawić światu pierwszą moją niesamowitą animację o niezwykle wyszukanym tytule \"Mucholex\" :D

Zrobiłem ją dokładnie rok temu. Sporo w niej błędów, ale dużo sie przy nie napracowałem.

Powstawała bez scenariusza , wszystko wymyślałem w trakcie tworzenia. Początkowo miał być to tylko mój pokój, później dodałem latający samolocik, muche , i całą reszte.

Złote figurki były niestety wyciągniete z Posera ,bo nie umiałem jeszcze modelować postaci :)

Więc zapraszam do ściągania i komentowania : http://www.raygun-movie.webpark.pl/

 

P.S.strona ta ma ograniczony transfer więc jeśli nie che się ściągać to trzeba troche poczekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nareszcie ktoś ściągnął moje \"dzieło\" :D

Co do szerokokątnej kamery, to nie wiem dlaczego, ale bardzo lubie ich używać ( może z czasem mi to przejdzie :) ) .

 

Poza tym plik NIE jest już rozdrobniony, a zajmuje 35 MB bo to w sumie jest 4 min. filmu.

 

P.S. Tymi modelami zajmowałem sie dosyć dawno temu, teraz już ich nie składam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać, że się napracowałeś:) Nawet fajnie ci to wyszło jak na animację bez scenariusza. Zwroty akcji są dość nieprzywidywalne i były dla mnie zaskoczeniem. Tylko na początku za duzo reklam;) Chociaż w sumie dzięki temu wiadomo na jakim sprzęcie to robiłeś:D

 

P.S. Jak szukasz miejsca gdzie wrzucać takie duże pliki, to jest taki serwis tripod.lycos.co.uk, tylko nie wrzucaj \"gołych\" plików:D

 

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu to ściągnąłem :D muszę przyznać, że jedyne co mnie trochę na swój sposób nudziło, to te wybuchy, po których wszystkie obiekty rozlatywały się w ten sam sposób, a mogłeś nie \"rozwalać\" ich do końca, tylko zostawić niektóre części całe, bo w końcu wybuch nie rozbija wszystkiego na atomy :D ale ogólnie animacja mi się bardzo podoba, włożyłes w nią dużo wysiłku a to się liczy :) mam tylko jedno pytanie... ile ci się to renderowało i na jakim sprzęcie ?? :D

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zdecydowanie za ciemno i niestety ale jakość tekstur niezbyt ciekawa. Loozack ma racje co do tych wybuchów - wysadzać można na kilka sposobów - nie tylko Bomb\'em. Co do sposobu prowadzenia kamery to jest strasznie chaotyczny, a te zabawy z peryspektywą przeszkadzaja a nie pomagają.

 

A teraz co mi się podobało - napewno szczegółowość pokoju (mimo tego, że gazety za zgiete kwadratowawo) i to, że kreatywnie podszedłeś do scenariusza. Dobrze też wyszła postprodukcja - ten ostatki wybuch to chyba Combustion.

 

A teraz rady - Plisssssss nie używaj Flarek i Electric Fiery z VPosta bo są straszne. Powinieneś tez pomyśleć nad typografią.

 

To tak na gorąco - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te wspaniałe komentarze:)

Połki: Wielkie dzięki za adres, napewno sie przyda.

Renderowało sie z przerwami przez prawie cały tydzień . Łącznie coś ok. 70 godzin :D. Sprzęt ( częściowo widoczny na filmiku:)) to P4 2GHz , 512 DDR i GeForce Ti 4200:D.

Macie racje, troche przesadziłem z wybuchami. Zrobiłem je wyłącznie w Maxie za pomocą systemu cząsteczek ( nie bomb). Nie używałem też Combustion. Teksturki były standardowe (oprócz tych skanowanych i jednej malowanej), dlatego troche słabe. Co do scenariusza miło że ktoś nazywa go kreatywnym[lol2]

 

Dzięki jeszcze raz za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności