Skocz do zawartości

Bitwa 2D "Male (tez) jest piekne"


LeyAss

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę późno ale może jeszcze zdążę.

Wygląda to tak: Przed piękną kobietą wyciętą z gazet, czasopism itp. stoi malutka kobietka. Duża kobieta jest dziełem tej małej. Mała zachwyca się pięknem dużej, jednak sama też jest bardzo ładną istotą, która jednak nie dostrzega własnego piękna.

Pod linkiem daje mały wykaz postępu prac i ruszam do dopieszczania....a dluga jeszcze droga.

 

http://img463.imageshack.us/img463/9548/01copyxl6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

podoba mi sie to co napisałes -ta historyjka jest dla mnie ciekawa,ale bardzo trudna do namalowania.albo innaczej:-tak wymagająca zręcznosci i umiejętności dysponowania siłami wyrazu i pewnej manipulacji ludzkim okiem, że nie wieże , ze to zrobisz takby było czytelne.Zmieniłbym napewno zdanie gdybys walnął zamiast wielu szkiców do postaci ,kilka niedokładnych wrazeniówek z szukaniem koloru i perspektywy.ale powodzenia z temacikiem bo jest jak pisałem ciekawy.POwiem że nawet ujmujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie doszedlem do momentu, w ktorym trzeba zajac sie tym o czym powiedziales Moris. Koloru i perspektywy raczej nie bede zmieniac bo chce "gonić króliczka" którego mam w głowie.

 

Ponizej poszukiwania symbolu w scenie i próby ustawienia małej pani:

http://img170.imageshack.us/img170/2092/02copyfn3.jpg

 

Niedlugo zabiore sie za panią duza a pozniej za relacje miedzy nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leyAss ,to co pisałem jest poważne.twoja praca mnie ciekawi bardziej niz sie podoba i to jest tez uważam dobre.POniewaz każdy ma inne poczucie estetyki i inny warsztat ,nie uwazam ze jest to pretekst do drwin i wcale tego nie robie- Pisze żebys nie dał sie ogłupić głupimi komentazami .A co do THC to człowieniu ,ty nie jesteś chyba twórcą tylko probujesz się tutaj troche udzielać i jakoś z dziwnej strony przejawia sie twój talent.POzatym gafy palisz.To nie jest miejsce na kłutnie.( ciekawych tego nieporozumienia -odsyłam do komentarza thc z wątku o małych słoniach)

MOze chciałbyś mieć ludziku taką opinie-zadufanego kolesia jak mowisz ,ale w tej chwili pracujesz nad zupełnie inną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moris ja jestem szczery a ty nie. Ja nie żartowałem pisząc : że drwisz. W pierwszym twoim komentarzu bardzo ładnie opisałeś na jakie środki wyrazu powinien LeyAs zwracać uwagę próbując zbudowac plastycznie przekaz , który na początkku opisał. A drwisz dalej , bo co to jest THC? Ja odbieram to jako drwinę ze mnie, nie ma sprawy tylko nie wyskakuj tutaj z czyms takim , że tu jest kultura, że tu sie dyskutuje. I jeśli stary przeżywasz " bycie twórcą" to twoja sprawa. Ja nie , tylko sobie mazije robie i dobrze się przy tym bawie. LUz stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może ja się wtrącę, bardzo ciekawy pomysł, zapowiada się ciekawie, jedynie może zmieniłbym proporcje nóg kobiety, trochę za długie i może nie rób jej zbyt chudej. Tą "przyszłą" kobietę potraktowałbym nieco młodziej jako dziecko. Ten plakat złożony z mniejszych części porozsuwałbym jeszcze bardziej, taki niedopasowany będzie ciekawszy. Oczywiście to tylko sugestia.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !

Niektorzy tutaj pisza ze dobry pomysł otoz pozwole sie sobie niezgodzic. Moim zdaniem tchnie on banałem. Cóż moze i można by z tego zrobic jakas dajaca do myślenia rozkminke na tle psychologicznym ale to wymagałoby juz duzej swobody technicznej. Co do techniki nie mam zastrzeżeń bo przecież wszyscy sie dopiero uczymy ale trzeba miec świadomość swoich obecnych umiejetnosci i nie brać sie za zbyt ambitne tematy bo efekt bywa śmieszny. (w tym złym znaczeniu)

Co do samej pracy jeszcze to nie podoba mi sie patetyczność kompozycji i samych postaci. Postaraj sie to zrobic bardziej zaskakujące. Pamietaj ze pomysł to jedyna bron osób ze słabszą techniką.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności