Skocz do zawartości

migotanie obrazu


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z obrazem , problem sie zaczol od kupna nowego kompa. Mogotania obrazu wystepuja np przy przełączaniu zakladek w przegladarce internetowej lub przy przegladaniu fotek , mogotanie moze nie jest jakies ogromne ale mozna zaobserwować tak jakby spadek temperatury kolorów :| lub przciemnienie , nie wiem od czego to moze byc ale dosć denerwujace to jest np kiedy maxymaluzuje windowsowe okno tez cos takiego ma miejsce. najnowsze sterowniki do karty zainstalowane ( gf 7900 gs ) a monitor podpięty przez przejścówke do dvi nie wiem moze to wina kabli . Pomóżcie cos :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja tam się wogóle na sprzęcie nie znam, ale... jaki masz monitor (tzn. LCD czy CRT czy może jakaś plazma :)) ? Jeśli CRT to ja miałem taki sam problem kiedyś, że migotało i kolory były bardzo blade i gościu ze sklepu z komputerami powiedział mi, że monitor do wyrzucenia, więc go wyrzuciłem i kupiłem LCD i do tej pory jestem z LCD zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz kable, sprawdz monitor (podlacz inny), sprawdz przejsciowke, zainstaluj starsze sterowniki, sprawdz konfiguracje bo moze masz wlaczone cos z czym karta ma problemy

 

ja mam np. gf 7600 gt i smiga dobrze, problemow nie zauwazylem, jak wroce do domu to sprawdze wersje sterownika

 

ale ty najpierw sprawdz przejsciowke, kabel i monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta to bedzie raczej monitor na od sterowników to nie zalezalo , wystarczy ze pukne monitor z boku lekko to od razu widac ze migocze xD wiec to raczej przez niego , stary juz jest i chyba tez kupię LCD bo szkoda oczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności