Skocz do zawartości

cooler który wybrać


Robert B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dawno temu popełniłem błąd i kupiłem Pentium D 915 2.8 BOX (znaczy sie hałas wentylatora 4.6 sona chyba?)

I postanowiłem kupić wiatraczek ale który wybrać ten droższy głośniejszy ale czy na pewno (pęd powietrza to też hałas)

A wiec który wybrać?

Alpine 7 czy Freezer 7 Pro

oto link

http://www.arctic-cooling.com/cpu1.php?p=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

freezera i wcale wieksze nie glosniejsze bo mozna puscic na mniejszeobroty wiekszy wentyl i ma lepsza wydajnosc jak maly na duzych , nie mowiac ze wentyl wentylowi nie rowno i tak za 10 zl bedzie glosniejszy od takiego za 30-40 zl wiec wielkosc nie sugeruj sie ( ale to takie ot w tym wypadku i tak freezer jest lepszy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Scythe infinity / albo Scythe ninja B. jeszcze ich nie mam , ale Kuzyn mowi że tak super chłodzą ,że nawet na passiv można włączyć i daje rade na kręconym celeronie(czyli z wyłączonym wiatrakiem) są przeogromne i podobno Bosko działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez mam freezera i sobie chwale

ile go masz i czy nie zaczyna rzęzić?

bo slyszalem ze freezer 4 potrafil po 2 miesiacach, dlatego pytam bo stoje pomiedzy freezerem a aer0cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kogo slyszales od pani sprzedawczyni z miesnego ? :D a to powaznie jedyne co moze rzezic to wentyl w sumie , u nie chodzi kilka miechow i nic , to ze komus sie tak trafilo to sie zdarza , w koncu na iles tam tysiecy sprzedanych chyba nie tragedia , szczerze watpie zeby ci sie taki trafil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności