Skocz do zawartości

Layout mojej strony - potrzebna krytyka :)


theurgicus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie fajna, ale jeszcze poeksperymentuj.

 

Wg. mnie ułożenie obiektów trochę niefortunne. Za bardzo obciążyłeś lewą stronę. Ja bym dał tekst na lewo, obrazek (monitor) na prawo. I usunąłbym ten \"nawias\" z lewej strony (jest ewidentnie na siłe wtryniony) i wyrównał ramke obiektu 3D do tekstu, który się pod nim pojawi. I te ikonki trochę nieczytelne, ale teraz niestety nieczytelne strony są w modzie, więc się nie będę czepiał.

 

Pozdrawiam :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. Napewno chcialbym to pokazac on-line jak najszybciej, jednak mam kilka problemow zwiazanych z \"uflashownieniem\" calego portfolio. Poza tym brak mi pomyslow na dodanie ciekawych elementow ruchomych. Chcialbym zeby calosc prezentowala max. moich mozliwosci - jak na ta chwile, chociaz grafika zajmuje sie od niedawna.

Mateusz: Ciekaw jestem jak skomplikowalbys ta bryle, troche o tym myslalem ale chyba brak mi wyobrazni. Jeszcze jedno - jak \"nadac jej sensu\" - tu tez mam problem. Heh a ten glosniczek to chyba kazdy zna z najlepiej zarabiajacej aplikacji Microshit\'u. To fakt umieszczenie go bylo WIELKIM BLEDEM. Dzieki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theurgicus .. polecam spedzic przynajmniej jeden dzien na przygladnieciu sie dobrym stronom polecam www.mocnyweb.pl www.2advanced.com dzial portfolio .. itp rzeczy .. naprawde mozna sie zainspirowac a nawet sie nie obejrzysz i pomysly same przyjda .. co do Twojego projektu to wydaje mi sie ze kolorystyka jest w porzadku jezeli chodzi o kolor tla ale np. te przyciski na gorze juz sa mdle i jakies takie malo wyrazne :/ (wieeecej kontrastow).. nie wiem moze ja cos mam z garem ale to do mnie nie przemawia :D ..poza tym sam element 3d jest malo ciekawy .. sproboj inaczej .. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama bryla 3d byla juz kilka razy przerabiana. Ostatnio wydawalo mi sie ze poprostu swieci ona pustka przez to ze pomiedzy poszczegolnymi jej elementami jest zbyt duzo wolnej przestrzeni, wiec .... pogrubilem go. Efekt byl koszmarny.

 

A z tymi kontrastami. Heh, u mnie jest raczej ok. Juz sam nie wiem... Moze jeszcze ktos sie wypowie jak u niego swieci...

 

Wlasnie sie zajmuje skladaniem tego we flash\'u. Sh*t. Najgorszy problem jest ze strata jakosci jpeg\'ow lub (w przeciwnym wypadku) zbyt duzym rozmiarem pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski juz sa wektorowe (trzeba jakosc odchudzac swf\'a). Z PNG24 jest dodatkowo problem z przezroczystoscia.

 

Przypadek:

- w ps tworze obrazek - tlo przezroczyste, po srodku elipsa z ustawieniem Opacity=10

- zapisuje jako PNG24 (Transparrency=on)

- importuje na scene we flashu i...

- tlo ktore bylo przezroczyste jeszcze przed chwila w ps nagle w dziwny sposob zaczyna mi sie mieszac z tlem na scenie

 

Moge oczywiscie \"wytropic bitmape\" we Flashu i usunac tlo, ale to sie zupelnie mija z celem poniewaz waga pliku zwieksza sie (w tym kokretnym przypadku) prawie o 300%.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem zarowno [save as] jak i [save for web..] i ten sam efekt, miesza sie nadal z tlem

 

zauwazylem jednoczesnie ze nie z kazdym odcieniem tla sie miesza, po kilku probach doboru koloru jest ok, ale to i tak wskazuje na to ze png jest w danym miejscu nieprzezroczysty

 

jeszcze cos podzialam. a ty zapisywales z pelna przezroczystoscia do png i po eksporcie bylo ok??

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności