Skocz do zawartości

Mech B&W na Tablecie - WIP - Nowy User


SiReK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i jako nowy użytkownig tegoż forum pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco:)

 

Zamieszczam mój pierwszy art 2d robiony całkowicie na tablecie.

 

Tworze go w odcieniach szarości, żeby nauczyć się pracować piórkiem, bo nie jest to wcale takie proste jak zwykły ołówek.

 

Do kolorowania przejdziemy w przyszłości jak już opanuje jako tako umiejętność posługiwania się piórkiem.

 

 

Zacznijmy od konceptu:

mechcont.gif

 

Tutaj z kolei pierwszy screen z godzinnej pracy przy szczegółach \"stopy, łydki, kolana i zaczątków uda\":

mech1.jpg

 

Wszelkie sugestie oczywiście mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gratuluję cierpliwości, choć nie uważam żeby twoje myślenie (...do kolorowania przejdziemy w przyszłości jak już opanuje jako tako umiejętność posługiwania się piórkiem. )było słuszne. Według mnie udawanie ołówka tabletem mija się z celem. Radziłbym ci (jeżeli dysponujesz), zrobienie skanu lub zdjęcia szkicu i od razu kolorowanie go lub odrazu formowanie kształtu przy pomocy grubych pędzli i stopniowe przechodzenie do detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pierwsze odpowiedzi.

Co do kolorowania, to ok, zaczne się tego uczyć jak tylko skończe prace nad tym pierwszym 2d artem.

 

Co do tematu, to oznacza on tyl co Mech Black&White na Tablecie i ze Praca w toku tworzona przez nowego usera. Teraz juz nie bede kombinowal ze zmiana tematu, ale na przyszlosc bede pamietal o jasniejszym wyrazaniu sie.

 

Dalsze postepy:

mech2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i ja witam na pokładzie :)

Pracka fajna ale chyba w niektórych miejscach przesadziłeś z szczególami/uszkodzeniami. Rozrysuj całosc bedzie łatwiej ocenic. Co do działka i ludzika, hmm chyba nie trafiłes jak trzeba. I postaraj sie nad przestrzenia popracowac, bo narazie noga jest ciut płaska, brakuje na niej światłocienia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w starym domu, bo mialem problemy z miesniami plecow, ale jutro juz wroce do wroclawia i dalej zajme sie pracka. Oczywiscie noga itd. do poprawy. Postaram sie rowniez dokonczyc calosc, ale w tej chwili nie jestem w stanie, bo nie mam tu swojego tabletu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności