Skocz do zawartości

Podkręcanie gf 6600


..::Krzysiek M::..

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja mam rdzen na 480 czasami 500 zalezy co robie pamiec na 700 na standardowych timingach z tym ze mam zmienione chlodzenie na pentagrama i na pamieciach pociety jakis stary radiator. Wejdz na purepc tam jest caly temat i wszystko opisane :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki masz model, jeżeli masz rdzeń 350 i nie możesz dużo podkręcać znaczy że musisz sobie napięcie zmienić o 0,1v w tedy karta będzie mogła być podkręcona o dużo więcej, tylko to zależy od twojego biosu w karcie czy można w nim uaktywnić tablice napięć czy nie... ja niestety mam Galaxy GeForce 6600 i nie mogę tam w biosie tego uaktywnić a w necie też nie znalazłem dobrego zmodyfikowanego biosu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcom nie wierze ze nei znalazles odpowiedniego biosu przeciez masz ponoc naj krecaca sie karte z serii 6600. Biosow jest od groma i napewno cos sie znajdzie :] Ja mam asusa a bios od leadteka :] POnoc warto pokusic sie o volt moda tyle, ze trzeba miec dobra zasilke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uh no wiesz, znalazłem tam parę biosów z mojej karty z firmy Galaxy, niby te same (tylko że można było zmieniać tablice napięć) a gdy je wgrałem to widziałem tylko paski na monitorze i musiałem podłączać starą kartę na PCI by wgrać mój oryginalny bios :)

 

mógł bym pokombinować z innymi biosami innych firm ale... kupuje teraz 68GT :P

I nie chce się bawić w modowanie czy przestawianie tej karty bo właśnie jestem w trakcie jej sprzedaży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności