Skocz do zawartości

Fotografia: chveti. [uwaga: dużo-duże]


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Też tu zagoszczę na chwilę, moim main sprzętem jest canon a630 więc kompaktówka - będę intensywnie nadrabiał postprodukcją. Dzisiaj rozpoczeliśmy lans basketball session (oczywiście wsady i reszta to dla nas pestka :D).

 

Pierwsze fotki.

lans%20sesja%20027p.jpg

 

lans%20sesja%20039p.jpg

 

lans%20sesja%20049p.jpg

 

lans%20sesja%20089p.jpg

 

lans%20sesja%20107p.jpg

 

lans%20sesja%20108p.jpg

 

lans%20sesja%20159p.jpg

 

lans%20sesja%20160p.jpg

 

lans%20sesja%20165p.jpg

 

lans%20sesja%20169p.jpg

 

lans%20sesja%20177p.jpg

 

lans%20sesja%20105p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

drugie najlepsze :D tyloko moglbus usatwic ionny czas migawki - dluzszy - zeby powstalo warazenie ruchu :) Powodzenia w kojenych sesjach

 

Oj, właśnie nie mogłem :) co kilkanaście sekund migało 'wymień baterie'.

 

Dzięki za pierwsze komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. takie sobie :) Zdjęcia same w sobie ładne, tylko artyzmu brak :D Nie, żeby mi się nie podobały :) Koszykówka - piękna gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki? Do aparatu? Jeśli tak to ja tylko statyw sobie dokupiłam, narazie mam w planach zakup samochodu więc nie za bardzo mogę zainwestować w aparat,aczkolwiek żałuję :( Chętnie bym dokupiła sobie obiektyw.

 

A Ty??

A i powiedz mi-ile czasu masz aparat i czy nie masz z nim żadnych problemów? Bo ja mój po 4 miesiącach od kupna będę musiała chyba oddać do reklamacji, bo przy włączaniu nie odsłania mi się obiektyw :/ Muszę palcem go odsłaniać. Myślałam,że to efekt tego że jak byłam ostatnio na motocross'ie to piasek się gdzies tam dostał,ale pędzelkiem go wyczyściłam jak mogłam i nadal nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty??

A i powiedz mi-ile czasu masz aparat i czy nie masz z nim żadnych problemów? Bo ja mój po 4 miesiącach od kupna będę musiała chyba oddać do reklamacji, bo przy włączaniu nie odsłania mi się obiektyw :/ Muszę palcem go odsłaniać. Myślałam,że to efekt tego że jak byłam ostatnio na motocross'ie to piasek się gdzies tam dostał,ale pędzelkiem go wyczyściłam jak mogłam i nadal nic :(

 

Aparat mam już z rok.

Osłona to chyba faktycznie wadliwa sprawa - tam jest tak delikatny mechanizm że jeśli raz się dostanie piasek to koniec. Czasami też muszę pomagać sobie palcem. Zaliczył kilka lądowań z wys. do 50cm (na trawę).

A pozatym dość wporządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee chveti, druga fota to Franciszkanie na Kasprowicza? :D

Fontannę ciekawie ująłeś, nie jak Niemiec na wycieczce.

Ostatnie też mi się podoba, jednak w takich fotkach drażni mnie brak linii poziomych i pionowych, bo jeśli obrócisz w lewo odrobinę, to budynek będzie naturalniej w poziomie, za to słup się skrzywi. ;/

Za to pierwsza fota mi się najbardziej podoba z tego tematu. Kolory, ujęcie, temat, gdzie to robiłeś?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Zapomniałem sobie o wątku hihi.

 

mentaller - poszukam, niektóre zdjęcia robiłem małoformatowe bo przypadkiem przestawiłem funkcję ..ale jak znajdę to dam.

 

hindus - jedni fronty drudzy backi ;)

 

colgatte - tutaj stałem :)

bridgegb5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności