Skocz do zawartości

Speed Animating - sesja 3


asblaze

Zwycięzcą trzeciego speeda animkowego jest...  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zwycięzcą trzeciego speeda animkowego jest...

    • fikołek
      5
    • Waldx
      2
    • zioło
      4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

skończyłem to już pare dni temu, poprawiałem i poprawiałem ciągle nie było dobrze ale poprawiać mi się już nie chciało :D

 

podczas robienia tej animki popełniłem duży błąd i straciłem kawał animki, z pół roku tak na kompa nie bluzgałem :D

na szczęście większość dało się odzyskać ;)

 

link

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) jest ok, dodaj mu trzesawki/wysilku troche przy podnoszeniu tego ciezarka to bedzie czuc bardziej ta wage, kiedy podchodzi do tych prob podnoszenia, to przytrzymaj go jak probuje dzwignac kloca dodaj mu wysilku troche, bo teraz wyglada to jak jakis taniec godowy... ale ladny, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie, pięknie... Klicek... Wg mnie czuć wagę... brakuje tylko animacji samej sztangi ;) Ludek ciągnie... i widać wysiłek... ale nie ma to żadnego wpływu na odważnik ;)gdyby bendem nawet przygiąć trochę sztangę... ;P

 

Ale faworyt jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK nom, troche mało tą wagę czuć ale ja się dopiero uczę :P jeszcze troche ponad miesiąc temu to jedyne co animowałem to kulki i boxy i za mało mam jeszcze experienca :) na razie mam już troche dosyć animowania, czytania książek, manuala i przedzierania się przez opcje, teraz walcze z Zbrushem dla odmiany, już prawie go polubiłem :P

 

SUPER_OkO thx za konkretne rady, może jeszcze się zmusze poprawię to i owo :)

 

asblaze animacja sztangi jest ... jak upada :D z bendem nie powinno być problemu, jak znajde troszke czasu to się pomyśli :)

 

Ale faworyt jest
no ba :) na bezrybiu i rak ryba :)

coś mało tych animek na razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci idzie...

thx :)

 

gniew, radosc coś troszkę leży

może przez brak animacji twarzy :)

 

Czy model i rig jest twojego autorstwa? Bo ja cos próbowałem zrobic, narazie nie wychodzą mi.

postać by Scott EASLEY, animacja by fikołek :)

ja proste rigi (z FK/IK swithami, revers foot controlem i takimi tam) potrafię robić ale teraz myślę nad bardziej skomplikowanym wszystko mającym, samo animującym się Rigiem-Gigiem :D

 

 

zwałowa jest "winner pose" na końcu

zwałowa czy zwalona :D na początku jak to oglądałam zawsze mnie końcówka rozwalała :D

 

Mi sie podnoszenie podobało .

thx ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności