Skocz do zawartości

[szukam] printow, referek statków turystycznych , łodzi, motorówek, jachtów, żaglówek


Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje jak w temacie printow, referek lub jesli ktos posiada wiedze o literaturze z rzutami referkami bardzo bylbym wdzieczny - statków turystycznych , łodzi, motorówek, jachtów, żaglówek, statki handlowe rowniez moga byc z wylaczeniem bojowego zelastwa.

 

Dziekuje z gory pozdrawiam :). W ramach podziekowan nagradzam + votem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jako, że jestem patentowany żeglarz jachtowy to jak wrócę do wrocka to zabiorę książkę o żeglarstwie, poskanuję i prześlę ci na maila podstawy konstrukcji jachtów :)

 

a jak coś to wal na GG czy PM może pomogę jeśli coś jeszcze pamiętam :)

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tylko to :P ...

http://www.the-blueprints.com/index.php?blueprints/

 

ps... nie chce +, daj mi - :D

 

MF wielgachne dzieki ! :D a tam odrazu - nalezy sie browarex

 

jako, że jestem patentowany żeglarz jachtowy to jak wrócę do wrocka to zabiorę książkę o żeglarstwie, poskanuję i prześlę ci na maila podstawy konstrukcji jachtów :)

 

a jak coś to wal na GG czy PM może pomogę jeśli coś jeszcze pamiętam :)

 

Pozdrawiam

 

Kurka heeh Tweety , interesujesz sie zeglarstwem :) tutaj mnie zaskoczyles maksymalnie :) odezwe sie napewno na g-g.

 

Dzieki panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem u siebie plany jachtu zaglowego 30m2 "skjaergaards kressere" (arkusz A1 dwustronny) z ktoregos modelarza. jak chcesz to moge to zeskanowac i przeslac. tyle ze mam skaner a4 wiec bedziesz musial to sobie poskladac

jeszcze jedno, plany sa w skali od 1:5 do 1:40

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 7 lat pływam, od 6 mam patent, od 5 żegluje w klasie regatowej Omega i Cadet, od 4 potrafię sam sterować dwumasztowcem... tak... trochę się interesuję :D

 

Pozdrawiam

Hehe troche ? Kurka wszechstronne zainteresowania to mi sie podoba :). Bagaz doswiadczenia widze ze masz bardzo duzy. Gdzies blisko miejsca zamieszkania plywasz ?

Apropor referek/printow jak bys mogl mi podeslac na ermiala :) byloby fajnie emial [email protected] max 10mb zalaczniki :/

 

ja znalazlem u siebie plany jachtu zaglowego 30m2 "skjaergaards kressere" (arkusz A1 dwustronny) z ktoregos modelarza. jak chcesz to moge to zeskanowac i przeslac. tyle ze mam skaner a4 wiec bedziesz musial to sobie poskladac

jeszcze jedno, plany sa w skali od 1:5 do 1:40

 

Topek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe troche ? Kurka wszechstronne zainteresowania to mi sie podoba . Bagaz doswiadczenia widze ze masz bardzo duzy. Gdzies blisko miejsca zamieszkania plywasz ?

 

Bagaż doświadczeń? trochę tego jest, ale zasadniczo nie pływam już od dwóch lat. czasami wyskoczę na odrę we wrocku do AZSu. praca zabija człowieka :)

 

a pływać pływałem na Mazurach jak i w Niesulicach (jezioro: Niesłysz). po odrze i małych zbiornikach wodnych typu zalew w Mietkowie pod Wrocławiem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności