Skocz do zawartości

Rozmyte textury


Bar_hunter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oj chyba będziesz musiał zrobić większą textórke a zależy to jeszcze czy mam być powtarzalna jak np mur czy nie pozatym kiedyś wpadł mi taki sofcik w łapki co robił powtarzającą sie textóre że niebyło wiadać łączeń jak by ktoś to znał to niech poda nazwę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to raczej byla by textura powtarzalna - podam odrazu w jakim przykladzie mi sie to zrobilo - tutorial \"cave\" w miejscach gdzie jest w miare plasko wszystko jest ok ale tam gdzie są jakies wieksze uwypuklenia textura jest ostro rozciagnieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ściągam thx brushe :)

 

co do pytania no to pozostaje ci chyba wyżej wymieniony programik lub większa textura albo zrobić wszystko za pomocą mapek proceduralnych co wyklucza ten efekt czyli żadnych Jpg tylko mapki

 

[Edited on 1-11-2002 by Leviathan]

 

[Edited on 1-11-2002 by Leviathan]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam dołożę jeszcze dwa programikia, takie nieduże.

Pierwszy to Corel (ale chyba nie jest shareware) jest tam taki programik do robienia tekstur, który umożliwia wł±czenie kafelkowania czy jako¶ tak wtedy robi teksturę, która powtarza się na krawędziach.

Drugi to niestety też nie sharewarowy Photoshop (pewnie się z nim spotakli¶cie ;)). Tam można nieĽle pokombinować z nakładanymi warstwami i przesunięciami tychże warstw (dokładnie opisane to było w magazynie ComputerArt chyba przedostatnim)

Ta druga sztuczka jest możliwa do osi±gnięcia też na innych popluarnych programach tego typu:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności