Skocz do zawartości

Szukam FINAL FANTASY 7


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

Yo.

 

Wygrzebalem ostatnio plyte z muzyka z Final Fantasy 7 i wrocily wspomnienia: nieprzespane noce, konflikty rodzinne, zawalona szkola, niedozywienie i odwodnienie organizmu, a to wszystko przez genialny klimat, historie, grywalnosc i emocje.

 

Postanowilem nabyc te gre, jednak nie moge znalezc sklepu, ktory by ja sprzedawal. Czy jest moze ktos w jej posiadaniu i chce odsprzedac (moze byc wersja PSX)?

 

Jezeli tak to prosze o kontakt na maila: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmmm, ja ostatnio dokształcając się z animacji z gier natchnąłem się animki z 7.... I muszę przyznać że padłem.... Jednak w główce z czasem wszystko się wygładza...... Kiepskie nawet jakby był to podgląd opengl. Ale cóż. Gra wybitna ino ;). Oczywiście co innego trailer FF7 kinówki......... Szkoda że do naszych kin nie dojdzie... Ale DVD pewnie da się skombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FF7 to gra z 1998 (?) roku, jak Quake2 i na swoje czasy miazdzyla wizualnie! Teraz jest FF11, a ja jaram sie animacjami z FF9, bo akurat pogrywam;) Dla mnie FF7 to gra wszechczasow, zadna tak mnie nie pochlonela.

 

O jakiej \"FF7 kinowce\" mowisz? Nie kapuje. Moze czegos nie wiem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG, z gier SquareSoftu polecam ci również \"Vagrant Story\"... długo podchodziłem do tej gry zanim ją nabyłem, ale jak już wpadła w moje łapy to \"żegnaj szkoło i żegnaj sen\" :D jest to RPG z bardzo ciekawie rozwiązanymi walkami i niezłą fabułą...

na równi z tą grą zagrywałem się też w \"Xenogears\" (również SquareSoft :)), ale tym razem jest to RPG z mechami w roli głównej (mówię o robotach a nie o czymś co porasta drzewa ;)), a więc przeciwieństwo VS, gdzie klimat jest średniowieczny...

uff, ale się rozpisałem :) ale wróciły mi wspomnienia :) w sumie najmilsze chwile spędziłem grając na Szaraku (pecet blee :]), teraz pozostał mi tylko emulator, na którym czasami pogrywam we \"Front Mission 3\" (znowu SquareSoft [cfaniak]), Gran Turismo 2 oraz ISS...

ehhh, kto mi kupi PS2 ?? :D

pozdrawiam [piwo]

P.S. mam nadzieję, że nie zaśmiecam ci topica :)

P.S.2. nabrałem się na to twoje \"musisz to przeczytać\" w info :P:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności