Skocz do zawartości

Fotografia: tweety w Warszawie i czasami gdzieś dalej


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

Ano siedząc w Warszawie ponoć stolicy tego kraju udało sie wyskoczyć kilka razy z aparatem na miasto.

 

Poniżej pierwsze fotki wybrane ot tak na gorąco:

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

ekhem... fotka jednego z bliźniaków ;)

 

7.jpg

 

i dowód na to, że byłem w sejmie wraz z aparatem jako press z akredytowaną legitymacją prasową :)

me.jpg

 

niedługo wiecej fotek :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drakula: to jest przepustka do swobodnego poruszania się po Sejmie RP. zostawiasz legitymację prasową w biurze prasowym i wchodzisz do sejmu na taką przepustkę. przy wejściu kontrola: bramka na metalowe przedmioty i kontrola torby, kontrola aparatu ("Proszę zrobić zdjęcie i pokazać") i dorga wolna :)

 

Reanimator: Klicek miał przesrane jak zjadł chińską zupkę :] pół godziny na kiblu :D nic nam już niestraszne ;)

 

OhMyGosh: ależ dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle dobrze zrobione

podoba mi się kolorystyka na dwu pierwszych, facio z karabinem też niezły - widać że chciał przyfilować jaki masz aparat i aż zeza dostał.

Pałac średni - lepszy Vorka

to ze słońcem nad Manhattanem to przez dno butelki ? (hihihi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pałac zrobiony bez mixowania bracketingu. Vorek zmixował i jest o niebo lepiej - to fakt :)

 

facio z karabinem to ujęcie Pentaconem podczas marszu w moją stronę. z 7 klatek tylko jedna ostra ;) ale i tak niexle bo na manualu kręcone.

 

słonce nad manhattanem to przysłona 22 czas 1/3000 :] bez filtrów :]

 

Pozdrawiam

 

[edit]

tak. zostawiałem tą swoją pseudo legitkę :D a oprawiać... nigdzie. to stara legitka studencka z wyrwanym i wytartym papierem ściernym środkiem i przyklejonym wydrukiem na atramentówce z byłej pracy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety ostatnia szansa na zdjęcia na największym jarmaru świata - do 10 czerwca zamykają

Ostroznie radze, na gazeta.pl czytalem o sytuacji na jarmark europa, i bylo o tym ze trzeba miec zezwolenie zeby focic czy kamerowac oraz, warto miec ochroniarza ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja im dluzej mieszkam w Krakowie tym bardziej lubie Warszawe :D Chyba nigdy jej nie docenialem bedac na miejscu :)

 

Zdjecia spoko, ale wlasnie wracam z wykladu Tomka Sikory, ktory w wiekszosci zdjec leci w mocna stylizacje, wiec chwilowo takie reportazowe zdjecia wydaja mi sie zbyt sterylne i pozbawione magii ;)

 

Z warszawy jaka lubie podoba mi sie tunel pod Zygmuntem.

 

Przy okazji zareklamuje ciekawy cykl zdjec znajomego, ktoremu ukradli samochod pod warszawskim zoo, wiec z sentymentu lub by odregowac utrwalil, na tle warszawy, swoj drugi ukochany samochod - trabanta ;)

 

http://www.burkinafazo.fotolog.pl/5,2007,archiwum.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze :)

 

kropa: ekhem... wybacz mi ale nie mam pojęcia kto to jest Omena. to ta babka z TVN24?

 

Lis: zdjęcia w studiu będą na pewno. własnie załatwiłem sobie wejście do studia PI gdzie nawet będę mógł się pobawić MILO i kamerką HD więc może coś się uda wy,ptać po godzinach :)

 

leander: sam wiesz, że to takie łapane na gorąco fotki. stylizacja i łapanie klimatu to dłuższa zabawa ale na pewno postaram się coś w tym kierunku zrobić

 

Pionier: dzięki :)

 

chveti: mm żyje i trzyma się nieźle. dzięki za komentsa :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nocne zdjęcia z reguły tak wyglądają i dlatego wychodzą najlepiej :)

 

kurde muszę się zebrać bo mam tego naprawdę sporo do obróbki...

 

dzisiaj wieczorkiem postaram się coś jeszcze dorzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kolejna paczka :)

 

pierwsze zdjęcia z Pałacu Kultury i Nauki. w środku naprawdę reprezentacyjnie wygląda:

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

fotka z metra centrum:

 

6.jpg

 

fotka z sejmu (nic ciekawszego póki co nie mam).

8.jpg

 

fotka czegoś co stoi w przejściu podziemnym do toalet. jest tam rosyjski napis który mi się wydaje napisem "Reaktor 1". może to jakieś części z poradzieckiej elektrowni atomowej?

old.jpg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności