Skocz do zawartości

ustawienie Quadro FX 1300


syriusz 27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, czy ktoś wie jak ustawić kartę Quadro FX 1300? Powinna śmigać a tu przy włączeniu edytora materiałów kulki pokazują się z prędkością 2s. co jest strasznie wnerwiające. Przy nawet mało skąplikowanych wizkach przy ruchu kamery lub ruchu w widokach troche przycina. Ta karta kosztowła 2500zł. więc powinno śmigać. Ma ktoś jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

NIe no mają to coś w końcu one nie mają jednego procesora graficznego a aż 4, gdy załaduje się do maxa wszystkie potrzebne sterowniki powinno śmigać, w końcu po to te karty są zrobione. Pewnie najlepiej się spisują przy Nvidia Gelato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno nie w każdym programie działają jednakowo szybko. w maxie musisz mieć steriwniki maxtreme, chociaż w maxie 9 maxtreme u mnie działa kiepsko i przestawiłem spowrotem na open gl, w starszych maxach pamiętam że było lepiej. Karta niby przereklamowana, ale ogólnie kupno teoretycznie 2 x szybszej karty nie zawsze da widoczny efekt 2 x większej szybkości. Powiem tylko że moje stare quadro 980 xgl bazujące na geforce 4 działa tak szybko jak któryś radeon niedawno kupiony za 700-800 zł którego testowałem. ale chodzi mi o szybkość wyświetlania obiektów, bo przy texturach quadro wymięka.

dyskusja o szybkości quadro nie ma większego sensu bez testowania i porównywania kilku kart w tych samych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wziąć jedną scenę, włączyć w maxie wyświetlanie szybkości karty (czy klatek) w oknie prspektywy i kręcąc widokiem obserwować licznik. trzeba sprawdzić na różnych ilościach obiektów i textur. zapisać wyniki min max wartości. Potem tak samo na innej karcie i porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności