Skocz do zawartości

SPOTKANIE WAWA SOBOTA - 12.V.07r.


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnią sobote odbył sie meeting w dosc sporym gronie, dnia 12.V.07r. Odbedzie sie ponownie :D. Chetni niech piszą w wątku a liste bede aktualizowac :)

 

user_online.gif | max_1989

user_online.gif | kurt_hectic

user_online.gif | kuciel + bejbe :)

user_online.gif | tweety

user_online.gif | leru

user_online.gif |klicek

??? | Biglebowsky

user_online.gifuser_online.gif |Reanimator

user_online.gif | koniu

??? | Lucas

user_online.gif | intoxicate

user_online.gif | blooddragon

user_online.gif | Bruneq

user_online.gif | Loozack

user_online.gif | Gotham

user_online.gif | makak_

user_online.gif | Matys

??? | Hatred

 

 

gdyby ktos sie nie mógł odnalesc na miejscu niech dzwoni: 889 857 319

lub do kurta: 669 743 322

 

 

 

Ustawiamy się przy metrze w centrum o 18.00, potem idziemy do jakiejś knajpki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

będę jeśli zdrowie mi pozwoli. co najwyżej skończę na soku z porzeczki bez lodu :]

 

i przy okazji: możecie przesunąć na 20? bo o 17 idziemy na pokaz Akademii Pana Kleksa do jakiegoś Teatru gdzie PI robiło digital-scenografię :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę jeśli zdrowie mi pozwoli. co najwyżej skończę na soku z porzeczki bez lodu :]

 

i przy okazji: możecie przesunąć na 20? bo o 17 idziemy na pokaz Akademii Pana Kleksa do jakiegoś Teatru gdzie PI robiło digital-scenografię :]

 

to dolonczysz do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no !! z chęcią poznał bym na żywo paru ludzi z tej listy no ale głównie dobija mnie to że Katowice - Warszawa to troszkę daleko, może później zorganizujemy jakiś wyjazd gdzieś w pośrednim miejscu, może i nawet na 2 dni, co wy na to ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak źle lecz wolał bym troszkę bliżej bo to jest dużo bliżej Warszawy niż Katowic :P ale jeżeli mieszkasz gdzieś w tych rejonach i masz na tyle spaczony umysł by przenocować paru świrów to z chęcią się tam spotkamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie TGV i trase wroclaw - warszawa bedzie sie pokonowyac w ciagu dwoch, trzech godzin to bede wpadl na takie browary ;p

 

No ja tez. Kurde przyjechalbym, gdyby nie fakt, ze w niedziele na komunie jestem zaproszony :UUUUUUUU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi

 

przekazuję tajny przekaz od SWRSC:

 

napisz tam posta w moim imieniu, ze jestem w wawie od 11:30 do 14:00 w okolicach centralnego i jak ktos chce wyskoczyc na jakis sok pozeczkowy to niech sie zglasza na koma: 503 170 356

 

salut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sporo opcji Panowie ;D mysle ze o 18 porozmawiamy gdzie idziemy. Imho mozna isc tam gdzie Klicek mowil, a pozniej powbijac sie w pare klubow/pubow, juwenalia sa jeszcze, mysle ze bedzie ok, tylko bym sam nie zostal do rana ;> (Hatred ;> :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dawno mnie tu na forum nie było ale sie przyznam ze bylem na spotkanku i bylo bardzo git ..nie ma to jak pogadac sobie kulturalnie o grach przy piffku :D . Niedlugo Kurt powinien wrzucic przebieg tej rozmowy na forum to sobie posluchacie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak pogadac sobie kulturalnie o grach przy piffku

Haha, ani Klicek ani Matys nie mieli racji - vq3 rzadzi.

 

Matys ja wracajac do domu spotkalem kumpele ;D rowniez wracajaca z melanzu i u mnie spotkanie skonczylo sie o 9 rano :P

 

Bylo wporzo, milo bylo Was poznac, choc rozkrecilo sie chyba przy flaszce :D (Leru nie bij)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności