Skocz do zawartości

Minibitwa nr 14: Drużyna


Coin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

Temat nowej minibitwy to DRUŻYNA

 

Założenia :

-drużyna, grupa minimum 3 jednostek, przejawiających pewne, jasno widoczne cechy wspólne, pozwalające jednoznacznie określić je jako zespół, całość lub część większej całości.

 

-Jednostka jest w tym przypadku terminem dosyć szeroko pojętym, może być to zarówno postać, jak maszyna, budynek, wszystko co można przedstawić w ramach przyjętych powyżej zasad.

 

Limity zostały ustalone na :

 

do 1,5k trisów na pojedynczy model,

tekstury po 512x512 pixeli na diff, spec , normal i co tam jeszcze chcemy...

 

Termin zakończenia :

 

wstępnie 10 czerwca. Wstępnie bo zwyczajowo może się przesunąć, a jest to termin wzięty tylko z mojej głowy, bez konsultacji i nie wiem czy nie okaże się zbyt "strict"

 

POZDRAWIAM I ZACHĘCAM DO UDZIAŁU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość michlord

Temat super!

Jutro będę rysował koncept na niezwykle "interesujących" lekcjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat całkiem ciekawy, jeśli chodzi o mnie to postaram sie wystartować w przyszłym tygodniu (mam w głowie maszyny latające z epoki kamienia łupanego) ... a z tym terminem końcowym to proponuje już teraz ustalić "twardy" termin bo będzie tak że dwudziestego bitwa dalej będzie trwać a sonde zrobimy koło 15 lipca, a nikomu takie obsówy nie pasują, bo np. komuś sie temat nie podoba i czeka na następny... a pozatym to ja swojego Mi-24 hind musze kończyć a tutaj te bitwy mi nie pozwalają.. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No termin trzeba dopracować, najlepiej na zasadzie ogólnego consensusu i twardo się go trzymać - imo ta bitwa powinna trwać nieco dłużej albo przynajmniej tyle co poprzednia - wychodzi jakoś koło 20tego czerwca z groszami finał? Jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na 18 czerwca tj. poniedziałek 2400 i ani sekundy dłużej, boli mnie tylko tak małe zainteresowanie?? ja wystartuje w następnym tygodniu :) a z wami co ludzie olać szkołę i modelować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wsumie skończyłem model, ale stwierdzam że za wysoko poprzeczke sobie postawiłem, mudbox mi źle zapisał plik z gotowym highpoly modelem. A wszystko ***** było skończone. tylko nabazgrac teksturkę.

Za tydzień może z nowym pomysłem polece bo tego mi się niechce od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frekwencja ostatnio nie była zbyt wysoka, a to zniechęca innych do przyłączenia się do zabawy. Modele z kreskówki i ze starej gry ( zwłaszcza ta pierwsza bitwa) były bardzo fajne i uczestnicy też dopisali. Może bitwy powinny się odbywać rzadziej - choćby 3-4 razy w roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką frekwencją jak teraz, czyli przedłużamy 10 krotnie terminy aby ludzie się po podłączali to bitwa 3-4 razy w tym roku się najwyżej odbędzie.

Powrót do modeli 500trisów i tyle. Teraz jest dobrze, a frekwencja wynika z tego że każdy kto chciał brać udział w bitwie, już wziął. Na jednym projekcie bitewnianym zużył miesiąc, nie wygrał. I teraz nie chce mu się drugiego Dużego minibitwowego projektu robić. Aby bitwa ożyła trzeba zrobić wszystko żeby w 2 dni pracka mogła by być gotowa. A temat był chwytliwy, nie trzeba było rozmyślać 3 dni co zrobie.

 

Bitwa była żywa dopóki ludziom się chciało, jeżeli nikomu się nie chce, to koniec minibitwy:/

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to te limity raczej ludzi odtracaja, bo ja wiem jak kto niektorzy "nie robia nic jezeli tego nie da sie potem wsadzic do portfolio" a takie modeliki po 500tri to co najwyzej moga siedziec w folderku na dysku, taka prawda niestety. Darowac by se mozna limity, kto bedzie chcial to se zrobi z malej ilosci tri kto inny z duzej(oczywiscie musi byc granica gameartowa czyli zadnych smoothow i innych gupich algorytmow). Wszytsko potem i tak jest oceniane przez ludzi i pewnie nie raz model o malej ilosci poli wygralby z tym o duzej zlozonosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego imo dobre rozwiazanie to jest odwzorowywanie konceptu!nawet i bez limitów ....tzn trudno powidziec Bez ....MS na 1 nie daje 5000000 tri a jest wygladzony ladnie! tak wiec troche trudno powiedziec jak to z tymi limitami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności