Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Audi TT poly


xMark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiem wiem musze poprawic jeszcze te bledy. od razu mam pytanie. jak zrobic aby nadkoła ...... hmm wchodzily pod wikszym kątem w karoserie?? i zeby tam gdzei nei potrzeba gdzie ma byc ostra krawedz nie dzialal mesh smooth?

ps. załozylem nowy ale tamten usunolem wiec chyba duzego bałaganu nie robie :D jesli tak to sorki :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wszedzie pelno samochodow! Wszystkie galerie pelne sa po brzegi takich czy innych mydelniczek z kolami! Ogladalem ostatnio galerie na 3D tlenie a tam, zgroza, 70% prac to samochody! Ogarnela wszystkich mania jak kiedys z zegarkami, wszyscy robili tajmeksy, roleksy, kuarce itp.! Mnie to juz nudzi i nawet tego nie ogladam, bo oczoplasu dostaje. Obejrze 20, to i tak pierwszych juz nie pamietam, a wlos mi sie jezy, bo w galerii jeszcze 80 innych. Wszystkim audi tt, maklarenom, porsze, oplom, wolkswagenom, mazdom, tojotom (pisowania nie jest przypadkowa) mowie stanowczo NIE!!

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=7647&page=1 moze to glupie pytanie ale chcialbym wiedziec jak osiagnąc taki efekt po renderrze. zeby byly tego typu cienie, i kolorki zarowno tła jak i obiektu. czy pod obiekt mam postawic wielkie boxa i dac mu teksutrke?? czy moze inaczej. jzu dporaz ktorys widze taki efekt i bardzo mi sie to podoba. M@TI w swoich wizualizachjach domkow mial podobny efekt.

nie wiem czy mnie ktos rozumie ale jesli tak to bylybm wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności