Skocz do zawartości

Co tu tak pusto ???


Leviathan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam !!

 

Mylse ze to dobry pomysl kiedys probowalem pisac ale nie wychodzilo za bardzo za malo wiem o tym chociaz co nieco programowalem mozna by bylo to jakos ruszyc :-) ale nie wiem czemu nikt tu nie pisze!!!

 

Ale za ruszeniem tego dzialu jestem za !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Nie dzial sie przyda wystarczy go ruszyc po co masz kupowac pluigny jak mozesz sobie napisac scrypta potrzeba nam kogos kto potrafi sie tym dobrze bawic :-) zeby ruszyl ten dzial wystarczy ze bedzie nowy temat albo jakis tutorial najlepiej nie dokladny na adka stroce zeby ludzi zarazic skrypceniem naprawde przydatna rzecz ale nie potrafie zabardzo sie nia poslugiwac :-( Trzeba kogos wychaczyc z tego forum ktos na pewno cosik wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w│aÂnie po co mam KUPOWAĂ jak moge sobie napisaŠ :P

 

a tak powa┐nie mo┐ŕ da│ by kto pomys│ na jaki skrypcik a w kilka osub byÂmy sprubowali jako go napisaŠ i nad nim pomyÂleŠ na pocz▒tek no niewim taki najprostrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w│aÂnie po co mam KUPOWAĂ jak moge sobie napisaŠ :P

 

a tak powa┐nie mo┐ŕ da│ by kto pomys│ na jaki skrypcik a w kilka osub byÂmy sprubowali jako go napisaŠ i nad nim pomyÂleŠ na pocz▒tek no niewim taki najprostrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za tym dzialem niestety sam tez nie umiem pisac skryptow ale chetnie bym sie nauczyl.

 

A co do jakiegos prostego skryptu to mozeeee................. pomyslmy. e eee tego no ee... mam tylko pomysl na trudny skrypcik, mial by on ulatwic uzytkownikom kozystanie z takich bajerow jak symulowanie grawitacji, wiatru itp. tak zeby to wszystko bylo w jednym (i proste w obsludze):) a z prostych to zeby moze twozyl butelki wszelkiej masci (rysujesz ksztalt i juz) (wiem ze w maxie jest po prostu taki modyfikator ale nic innego mi na mysl mi narazie nie przychodzi a na poczatek powinno starczyc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku bawię się MAX\'em, ale skryptów przez cały ten czas jakoś nie dotykałem.

Domyślałem się, że możliwości są spore, ale nigdy nie uczyłem się C++ (a podobno to jest bardzo pomocne).

Jednak ostatnio coś mnie skusiło i okazało się, że to naprawdę rewelacyjne narzędzie. To, że kiedyś tam liznąłem trochę Turbo Pascala okazało się dość pomocne.

 

Juz w trakcie pierwszej nocy nauki udalo sie napisac skrypt, ktory umorzliwie utworzenie z BOX\'ów takiej bryły jak na renderze z konkursu \"CUBE\" pod adresem

 

http://www.forum3d.kom-net.pl/f3dcont.php?md=prv&idc=1&wid=31c5beec401ecccc262e5ab6b06eb117

 

Tak więc też oczekiwałbym, że ten dział jednak się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze napiszmy skrypt prosciutki taki.

Cos takiego jak podstawowe elemnty(box,sfera itd...) zrobmy obarmowke taka jak do zdjecia bedize sie podawalo szeroksoc dlugosc i wysokosc no i oczywiscie segmenty:)

A teraz jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności