Skocz do zawartości

Rysunek na stronę...


don_filippo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. zabrałem się za tworzenie stronki internetowej.... Stworzyłem rysunek na papierze i chciałbym go realistycznie pokolorować (klimat, kolor - cos w stylu matrixowym) i kurde nie wiem jak to zrobić:( Pomozecie? Nie mam czasu, ani sił, żeby studiować wszystkie tutoriale po angielsku. pomóżcie pliss!! [piwo]

 

Oto rysunek

raz.jpg

 

I próba pokolorowania:/

 

dwa.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

1. kompozycja ucieka na lewo, za duzo napchałes tam w rogu, a po prawej masz biało az razi.

2.Proponuje rozparcelowac barwy na całosc rysunku nim wezmiesz sie za rzezbienie. Bedzie Ci łatwiej bawic sie dalej i unikac błędów kompozycji.

3.Nie za bardzo wiem o czym strona wiec co do tresci Ci nie pomoige :)

4.Wywal puki co napis i skup sie na samym rysunku, napis daj na koniec, przemysl porzadnie pracke, bo nie wazne jak dobrze pokolorujesz przy złej kompozycji nie bedzie to wyglądało dobrze :)

 

Pracuj :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o kompozycję, to taka jest moja myśl............... chodzi mi głównie o pokolorowanie tego. Nie wiem jak sie do tego zabrać:( Wszystko robię w Photoshopie 7 jednym pędzlem i kolorami na chybił trafił:| fajnie gdyby ktos powiedział jak zabrać sie do kolorowania czegos takiego.....może nawet jakis tutorial z tego by wyszedł[lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności