Skocz do zawartości

Jasne zasady moderowania


marcoos

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ ostatnio doznałem awansu gwiazdkowego, w mojej głowie zaświtało pytanie : czy nie nadszedł czas na sformułowanie jasnych zasad moderowania tzn. co jest dozwolone a co nie , na co można przymknąć oko a co powinno \"pójść pod nóż\". Takie zasady mogły by być przyklejone jako pierwszy topic w każdym dziale tak aby każdy wiedział jakie są zasady, czego dany dział dotyczy, co jest mile widziane a co nie itd. Pisze ten post bo znowu nowu pierwsze topiki w pluginach to prośby o cracki i warez (afterburn/renderman/onyx/phoenix). Zasady mogłyby wyglądać np. tak:

 

-bądź miły i pomocny dla innych

-zanim napiszesz posta sprawdź czy twój problem nie został wcześniej zapostowany i rozwiązany

-pisz posty zgodne z tematem danego działu na forum (np. o pluginach w sekcji plugins)

-nie proś o cracki i warez, jeżeli szukasz takich rzeczy zajrzyj na forum Exile

-itp

 

Co o tym sądzicie ? Fajnie gdyby wypowiedzieli się na ten temat użytkownicy i moderatorzy forum i jako efekt tej małej dyskusji wykrystalizowałyby się wspomniane zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam!!

 

Jestem nowym moderatorem dzialu plugins :-) wiadomo dlaczego :-)

 

Pomysł dobry ale przeciez bez przesady z tym kasowaniem tylko jakies taki strzasznie perfidne pytania 1000000 ny raz z rzedu daj cie mi maxa :-) takie cos oderazu pod noz ale jak bedzie 1 popic o tym i tam sie beda wypowiadac to chyba moze tak byc nie ?? :-)

 

No co do moderatorow to musza byc mili prawda GOTHAM ??

 

Ale pomagac trzeba zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny pomysl . walnijcie na samej gˇzre liste postˇw skasowanych ┐eby nie bylo ┐e kto pomyÂli ┐e mo┐e tematu nie skasowali. wystarczy tylko podawac czyj topick, kiedy zamioeszczony, i kiedt skasowany, ewentulanie temat skasowanego topcki, bo trzeba jako informowac ludzi ┐e sie ich topicki/ postyy skasowa│o.- taka rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jest to dobry pomys│... Tylko bez linkˇw do Exile... Hihi, to te┐ warez. WyeliminowaŠ warez by│o by trudniej ni┐ korupcje w rz▒dzie... Trzeba j▒ ograniczyŠ... ZatamowaŠ, daŠ alternatywŕ. Wiecie jesteÂcie Moderatorami i macie uprawnienia do dawania takich zasad. Nie wiem jak Adek, ale ja liczŕ na wasz▒ inwencjŕ... JeÂli co siŕ schrzani to mo┐na to potem naprawiŠ, ale nic nie robi▒c cofacie siŕ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje techniczna możliwość przyklejenia takiego posta jako pierwszy w danym dziale, taki post wyglądałby tak:

 

-bądź miły i pomocny dla innych

-zanim napiszesz posta sprawdź czy twój problem nie został wcześniej zapostowany i rozwiązany

-pisz posty zgodne z tematem danego działu na forum (np. o pluginach w sekcji plugins)

-pisz posty tak aby ich temat zapowiadał treść/pytanie zawarte wewnątrz

-nie proś o cracki i warez

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w│aÂnie jak to jest z tym kodowaniem, czy wszyscy w moich postach widz▒ krzaki zamiast polskich liter ??? jak wchodze na forum to IE automatycznie ustawia mi zawsze kodowanie Windows a nie ISO

 

jak przestawie rŕcznie na ISO to du┐a cz੠postˇw (w tym moje) ma krzaki, i np. na przyciskach i opisach (np. \"wyÂlij post\" te┐ s▒ wtedy krzaki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności