Skocz do zawartości

Vehicle 3d: Lazik


Brolias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to jest lazik obronny z pomocnym dzialkiem na intruzow :D a co do jezdzenia to jest work in progress. .wlasnie Ludziska\"JAK KTOS ZNA TUTORIAL NA GASIENICE TO NIECH MI PODA LINKA. BYLBYM BARDZO WDZIECZNY\"

A to nie ma byc porownywane:D to ma byc neue typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezzzzuuu... co to jest? Nie wiem czy taka była koncepcja, czy \"coś Ci nie wyszło\", ale to jest okropne :( Na Twoim miejscu zrobiłbym każdą część oddzielnie i później Edit Meshem to wsjo połączył. Za mało się przykładasz do swoich prac, robisz kilka prac na raz i to są właśnie efekty. Podejrzewam że polimodelujesz, bo jeśli tak to tworzenie tak skomplikowanego modelu jak czołg (tak mi się wydaje, że to miałbyć czołg) z jednego boxa to już lekka przesada. Jeśli nie chce Ci się modelować od początku, to podziel aktualny model na kilka część i każdą z osobna dopracu, pododawaj trochę szczegułów i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrr to nie mial byc czogl to mial byc lazik i koncepcja tez taka.owszem polimodeluje. to jest wip czyli jeszcze go poprawiam. caly model to 7 obiektow plus cylindy laczace to co nie wyszlo czyl;i gasienice aha i jeszcze tuby i 3 boxy nad dzilakiem czyli ponad 10 obiektow.szcegoly sie jeszcze porobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brolias, ja mam dziwne wrażenie, że Ty dodajesz meshsmootha z zerową wartością... Wszystko jest kanciate jak nie wiem co, a cieniowanie i refleksy są wygładzone... Dlatego to tak źle wygląda. Może jak pokażesz siatke będzie można coś więcej powiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba, razi brak konkretnej koncepcji, jezeli sam nie umiesz czego wymyslic (i ew naszkicowac) chociaz to zacznij od robienia z referencji...

 

A tak wogole to naprawde twoje podejscie jest troche dziwne, ludzie radza Ci co masz zrobic zeby twoje prace wygladaly lepiej a ty piszesz cos w stylu: jest mało szczegolowo - jeszcze to zrobie, złe proporcje - później nad tym popracuje, po czym zarzucasz projekt i przechodzisz do następnego skup sie na jednym (najlepiej na jakimś tutorialu :() dopracuj go i naprawde studiuj tutoriale to naprawde duzo daje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ew naskzicowac umiem. malo szcegolowe bo to poczatek wipa. gdybym od razu dal wszystko to wrzucilbym go na finished . potrzeba troche cierpoliwosci mam narazie 2 wipy i troszke potrwa zanim poprawie przy jednym.a co do rycerzyka to to pozniej to wlasnie jest teraz. a co do tutkow to musze poszukac jakis na 3d total albo 3d cafe bo na max3d sa kijowe .Teraz wam powiem:\"Cierpliwosci \". wlasnie szukam img gasienic na lazika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak wg mnie to tutorial ma pokazywac tylko wytyczne jaka droga mozesz cos osiagnac a nie zrobic cos za ciebie bo by to sie nazywal \"instrukcja zrobienia czegos\" te tutki na max3d wystarczaja w zupelnosci dla wdrozenia sie w temat a pozniej to juz sam z tym cos robisz zeby to przynioslo taki efekt jaki ty chcesz.

 

Ale oczywiscie sie moge mylic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jesli chodzi o tutoriale, to radzilbym Ci raczej 3D total, bo na 3D cafe jest najwieksza bryndza! [lol2] Na 3D total nie przypominam sobie tutoriali militarnych, wiec moze zajrzyj na www.3dm-mc.com czy jakos tak, tam byly jakies rakiery i podobne rzeczy.

A jesli chodzi o to co wlasnie pokazales, to musisz chyba zaczac od poczatku i poswiecac pracy wiecej czasu. Nie chce Cie zniechecac, ale to cos poprostu nie wyglada...

Powodzenia!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...co by tu napisac?...

Przypomina mi sie kiedys jak bylem na koloniach ze przyjechal taki gosciu- \"Człowiek orkiestra\" ,który niby grał na wszystkim naraz ale w sumie gówn* z tego wychodzilo...

Nie odbieraj tylko tego zbyt zle:) ,chodzi mi o to zebys tak jak pisali inni skupial sie na jednej rzeczy a nie na kilku ...bo efekt jest szczerze mowiac mizerny...gdybym zobaczyl powyzsze obrazki nie znajac nazwy tego topicu to napewno nie pomyslalbym sobie ze jest to łazik...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezy jak dajecie ciemny pojazd to dajcie jasne tło!!!!!!!! ale ogolnie to zaoszczedzasz sporo scianek na pojezdzie, ale marnujessz mase na chociazby drutach ktory jak dla mnie maja polowe poly tego pojazdu. bo to chyba mila byc low poly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druty nic nie zajmuja poly :D to spliny i renderable opcja.jak dam jasne tlo to sie rypie i sie odbija kolor tla na pojedzzie i nie wiem czy da sie to zmienic. ten wip skoncze/zaczne od nowa jak dokoncze rycerza.te slowa sharp dobrze trafiaja ze gowno. najpierw skoncze rycerzyka bo sie kaurat znowu w krecilem w niego to skoncze lazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności