Skocz do zawartości

Super-Pi competition


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Niektorzy chca robic benchmarki zeby sprawdzac wydajnosc kompa. Ale tam tez sie bada wydajnosc karty graficznej ktora i tak skrzydel nie rozwija np. pod 3d maxem. Dla odmiany polecam zabawienie sie w SuperPi. Program po prostu szuka liczby PI wykorzystujac zasoby komputera a wynikiem jest czas w jakim obliczyl ta liczbe do ktoregos miejsca po przecinku.

 

Komu sie chce to prosze wrzucac swoje wyniki. Zakladamy ze podstawowym wynikiem jest 1 Mega. I ten jest obowiazkowy. Kto chce moze wrzucic pozostale, lecz te wieksze wartosci moga trwac naprawde dlugo. Lecz za to pozwalaja rozstrzygnac szybkosc kompa.

 

Zatem do zabawy.

 

Download:

http://www.softwarepatch.pl/plik/923/27/109/Super_PI_11e.html

 

 

Moje wyniki:

 

256K: 5 s

512K: 14 s

1M: 32 s

2M: 1:25 s

4M: 2:31 s

 

 

Moj komp to:

E6300

2x 512 Dual Ram od Patriota 800mhz

Asus P5b Deluxe

Gigabyte GF 7600 Gt

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wersja 1.5 z któregoś z innych tematów ma większą dokładność i nawet liczy szybciej :)

 

Na tej wersji:

1M - 21 s

 

Na 1.5:

1M - 16,985 s

 

E6600, Commando, 4GB DDR2 Patriot (walnięte :/ właśnie robiłem Memtest :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ Jutro potestuję obie kości z osobna, chociaż dzisiaj zdarzył mi się typowy dla uszkodzonych pamięci błękitny ekran z białymi napisami :] no, ale zobaczę jutro. Thx za wskazówkę.

 

 

edit: Jedna z kości faktycznie ma uszkodzone komórki. Druga jest całkiem sprawna więc zamieniłem je na razie miejscami - sprawna do pierwszego slotu i póki co działa bez błędów. Szlag, zawsze jak się robota pali to komp się chrzani :]

 

btw. Na renderze dość ciekawie wyszły błędy pamięci - jako czarne/szare artefakty, jednak w miejscach, w których GI nie pozostawiłoby żadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności