Skocz do zawartości

WIP: postac... nic radosnego...


Amrun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Początek jest barzdo fajny - proporcje spox:d

Tylko zróżnicuj to troszkę kolorystycznie (przeważnie dłonie0 bo na razie wygląda to tak, jakbyć używał rozjaśnienia do tych parti ciała:)

Przydało by sie jakieś oczko - może lekki rozbłysk bo tak ten kaptur sam jakoś niezbyt ciekawie wygląda.

 

pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlon popraw bo nie widac ze palce sa w skrocie, przez co gubia sie proporcje, lokiec wyprostowanej dloni tez wydaje sie byc za nisko. . pod kapturem faktycznie cos by sie przydalo.

 

ponadto ta czerwien jakas taka jest \"malo szlachetna\" - ale to juz moze byc kwestia osobistych upodoban...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesny wip...to raczej mialo znaczyc ze narazie to krotko przy obrazku robilem bo w sumie to był taki speed ktory powstal w nocy przy robieniu czegos całkowicie odmiennego... ale postanowiłem go jakos wykonczyc... z czym wlasnie u mie zazwyczaj duzy problem... na ogół to właśnie na rozłożeniu kolorów i lekkim podkresleniu sie u mnie konczy... a jak juz wykoncze to wyglada jakos tak bardzo sztucznie... i niemrawo... i dlatego potrzebna pomoc...wlasnie przy detalach i kazda krytyka mnie cieszy...

 

co do wyprostowanej łapki to od poczatku mi sie nie podoba... nie mialem juz czasu dzis sie tym zajac ale tak na szybko cos takiego zrobiłem... moze lepiej??

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniejsza dłon bardziej mi sie podobała poza zgięciem zaraz powyzej nadgarstka. Poza tym wole poczekac az bardziej to rozrysujesz, nie podobaja mi sie troche te skrawki szmat trzepoczące ponizej pasa, jesli oznaczja one wiatr tzn ze wieje on bardzo mocno na dole i słabiej u góry :) I oddziel toche tło o postaci bo wyglada jakby o ładnie pomalowana ściane sie opierała.

No i pracuj, jedyne czego mozna sie teraz czepic to poprawki kompozycyjne, zobaczymy jak dalej sie to rozłozy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaszczyk widze poprawiony na + . Ale nadal nie oddzieliłes postaci od tła i sie z nim zlewa. Proponuje tło nieco rozmyc (nie za bardzo) a wokół postaci nieco wyostrzyc kontur, dodac w jedynch miejscach konturu więcej cienia w innych więcej światła. I usuń oko, z pustką w środku wyglądał lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie moze byc

jedynie do czego sie przyczepie to: reka co ma trzymac kose nie trzyma jej, nie mowie tu o tym ze ma byc zacisnieta dlon, ale jakies zgiecie palcow inne ulozenie co by mowilo ogladajacemu ze tak wlasnie jest - wyglada mi to sztucznie natomist jesli chodzi o to jak sa one namalowane to podoba mi sie

i 2 rzecz - niepotrzebny blysk oka ;) mysle ze \"sprzaczka\" jest wystarczajacym akcentem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yh widze ze nie przedstawilem tego tak czytelnie, jak to sobie wymyslilem... reka wcale nie miala trzymac kosy ale jedynie nia kierowac... co najwyżej lekko muskając...

co do oka to juz nie ma...

a co do płci tej postaci... to cieżko mi to określić...;) myśle ze podzial na kobiete i mężczyznę będzie niewystarczający...

 

im dłużej patrze w ta \"klamrę\" tym bardziej przypomina mi pączka z dziurką

 

kombinuje jeszcze troche z tym tłem... ale dużo juz nie wymysle... z tym oddzieleniem postaci od tła to mnie Tiger trochę zagiął... jeszcze sie bawie...

 

dzieki

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności