Skocz do zawartości

POJAZD3D: xMark vs. Wiggles: Mercedes SSKL rok 1929


wiggles

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no fajny samochodzik :) cos starszego i z \"dusza\" :). TAk saobie mysle ze strasnie ciezko bedzie wam zrobic do niego rownie klimaowe otoczenie :D. A wlasnie robicie textury i otoczenie czy tylko model??.

 

Tak czy owak zycze Wam obu powodzenia :) i czekam na 1 rendery :).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie niecierpliwcie sie juz pracuje nad modelem ale wrzuce dopiero jak bede mial troche a nie chce sie spieszyc z tym modelem poniewaz z xMarkiem uznalismy ze zakonczymy bitwe kiedy uznamy to za stosowne wiec postaram sie zrobic dobry model- ale jak mi to wyjdzie to juz wy ocenicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pierwszy renderek w moim wykonanu :) strasznie sie na poczatku meczylem zeby wogole \"rozszyfrowac\" te rzuty bo sa strasznie nieczytelne. nadal mam pewne problemy ale jakos powoli idzie :D nie martwcie sie wiggles ma lepiej zrobione :D

 

mercbrazil.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oczywiscie jak zawsze wystapuja jakies problemu. wlaczam zapisany plik z moim mercem i wyskakuje mi cos takiego

p.jpg

po czym wylacza sie max. czy ktos wie jak to naprawic?? bo od nowa robic to bardzo nie mam na to ochoty. ehh jak zwykle problemy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba przednia też do wymiany :D krawędź widać przechodzącą przez środek, więc daj smooth :) jeszcze mógłbym się doczepić do krzywych szpar, ale w końcu to stary samochód więc takie niedoróbki tymbardziej dodadzą mu realizmu :D

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm, jakby to.............no idziecie prawie łeb w łeb, tylko................cos wigglesowego łba nie widac:)). wiec nie skomentuje:))

a co do xMarka, poza tym, ze tempo niezłe i dokładność przyzwoita, to niestety jest jeden spory bug, który nalezałoby poprawic. Mianowicie, chłodnica ma całkiem inny kształt niż w Twoim modelu. NIe jest płaska, ale \"dwuspadowa\" patrzyąc z góry ma kształt litery V. No i cały przód maski jest jakis taki dziwnie zbieżny. Chyba nalezy mu sie poprawka. Mam wrażenie, ze cos jest nie tak z przednia osią, ale może to tylko ujecie. No i reflektory mają zupełnie inne mocowanie niz u Ciebie. W tej chwili wygladaja jak czułki.

 

To chyba wszystko co zauwazyłem:)) Ale generalnie jest swietnie:))

 

WIGGLES!!!! CO TO ZA ŚCIEMA:))) DO ROBOTY:)) żebym mógł cie sprawiedliwe ocenić:)))))

 

Pozdro dla zawodników

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do chlodnicy to masz racje ( ah myslalem ze nikt nie zauwazy:D) ale nie wiem jak to zrobic w ksztalcie V. a co do osi i reflektorow to robilem na czuja troche bo z tych rzutow sie nie da wyczytac duzo a zdjec dobry tez nie mam i nie moge znalezc

no ale sprobuje poprawic a tutaj efekty moich prob z lakierkiem - ale cienizna:D

lakier.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, zgaś to światło :D modelowanie ci idzie bardzo szybko i dokładnie, ale umknął ci jeden bug :) na klapie silnika, jak jest ta pozioma szpara, to na jej prawym końcu masz zrąbaną siatkę, wygląda na to, że masz tam niepotrzebnie zweldowane wertexy... jak to poprawisz i resztę błędów wytkniętych przez innych forumowiczów to model będzie pierwsza klasa :)

pozdrawiam [piwo]

P.S. Wiiiiigleeeeeeeeesss !! olej zagrożenie, Max ważniejszy ;) a tak serio to trzymam kciuki żebyś zaliczył (gheghe :]) i mógł się z powrotem zabrać za model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo prześwietliłeś mapę hdri (mało prawdopodobne, bo na błotnikach dobrze się odbija), albo coś po drodze sknociłeś. Możliwe, że kozio ma rację, aczkolwiek nie jestem tego taki pewien. Lepiej przeanalizuj cały stworzony materiał od początku. Gdzieś napewno popełniłeś błąd.

 

Ps. Mój świąteczny avatar powstał w painterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności