Skocz do zawartości

2xLCD


Gomez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm, zalezy jak duzy bedzie ten panoramiczny, nie jestem pewien i moge sie mylic ale normalna 19 ma chyba wysokosc panoramicznej 22, i jesli kupisz cos mniejszego niz 22 to byc moze same fizyczne dysproporcje monitorow beda cie wkurzac [mnie by denerwowalo gdyby jeden byl nizszy od drugiego i w dodatku szerszy:D] Co do ustawien monitorow to nie ma problemow i beda smigaly dobrze.

Moim zdaniem bardziej by sie oplacalo kupic drugi identyczny monitor, lub sprzedac ten co masz, dolozyc kase i kupic jakas dobra duza panorame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaras masz 2x19 i jeden to panorama, tak?

[MB] masz racje, wlasnie chodzi mi o fizyczne dysproporcje - rozna wysokosc. Jedna duza panorama mnie nie uzadza. Mam 1990SXi do amatorskiej grafiki a drugi chce do ogladania referek podczas np. modelowania, przechowywania paskow narzedzi no i do gier i filmow bo tamten smuzy. Dla tego chce cos taniego a nie 22 za 1400. Drogi monitor juz mam.

 

Jeszcze pytanie mi sie nasunelo takie malo istotne. Jeden monitor ustawiony jest jako glowny czyli wszelkie okienka, komunikaty wyskakuja na nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności