Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Małe, ale szybkie i piękne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jest trochę późno ale dopiero co przyszedł mi jakiś pomyśł na ten temat więc postanowiłem przyatakować - lepiej późno niż wcale.

 

Założenie jest takie, że ludzie wielkimi furami stoją w korku a mija ich mały różowy samochodzik z urodziwą niewiastą za fajerą :) Oczywiście całość (samochód i pannica) wzbudzają aplauz obserwatorów.

 

"Concept is such, that people stand in plug of car in great cars but certainly small pink car passes with preety young woman (car and the girl they excite acclamation of observers)."

 

zszkic001nk8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nadrabiając zaległosci prezentuje to co udało się wydłubać przez sobote i niedziele:

 

najpierw graycsale, nie wdając się w szczegóły:

zszkic004ci5.jpg

 

...potem rzuciłem pierwszy kolorek...

zszkic005dv2.jpg

 

...a tak wygląda na tę chwilę:

zszkic006ft8.jpg

 

Mam nadzieję ze się wyrobie.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przydałoby się ustawić te plany. Spłaszczył się troszkę obrazek. wiadukt spróbowałbym może rozjaśnić. Może puścić jakieś smugi światła, a le nie nachalnie. To może poprawić z lekka ten silny kierunek wiaduktu. Na I planie warto popracować nad asfaltem. W prawym dolnym rogu przydałaby się

jakaś faktura . Poszerzyłbym kadr, dał nieco oddechu. Pamiętaj, że to tylko moje spostrzeżenia i nie musisz się zgadzać z nimi. Szykuje się fajny klimacik. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj autko zolte, bedzie sie wybijac i o to chodzi,nie? no i to co mowili juz inni-ciemne to jakies;/ daj oswietlenie raczej ala "poludniowe slonce",ktore swieci pod najwiekszym katem na plaszczyzne,a nie jakies zachodzace. I dalej twierdze ze lepsze byloby usadowic to wszystko gdzies w centrum duzego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ze tez wczesniej nie zajarzałem tutaj. Strasznie podoba mi sie praca jako całosc, jednak kolorystyka jest troszkę wyblakła. Zapewne juz nie ma czasu, ale jesli moge cos zaproponowac to ja bym to widział tak:

2 pojazdu duze w tle:lakier czarny metalic, za kierownicą jakies snoby w garniturkach, a ten mały samochodzik w fajnych fikuśnych kolorach prowadzony: 1. przez jakiegos faceta ekscentryka 2.przez elegeancka uśmiechięta kobiete :) . No coz, ale to tylko moja chora wizja. Nie mniej jednak jest git. Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli przebiję się dalej przez dzisiejsze nominacje - a bedzie to z pewnością dla mnie dodatkową motywacją do poracowania jeszcze mocniej z tym rysunkiem - mam w planie zrobienie czegoś na wzór luxferów zamiast nieprzepuszczającuch ekranów wiaduktu.

 

Dzieki chłopaki za wsparcie - naprawde jesteście pomocni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będziesz się gniewał - pozwoliłem sobie na szybką korektę tego, co mnie dźgało w oczy. Przy strzałce oznaczonej 1 trzeba by obniżyć cały samochód. Wydawał mi się strasznie wysoko zawieszony - nienaturalnie. Wszędzie tam, gdzie są strzałki, wprowadziłem korektę perspektywy kół. Daj znać co o tym sądzisz, bo nie chcę się wcinać w Twoją pracę.

 

 

sugestieus0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcinać się możecie - po to jest własnie to forum :). Z kołem samochodu po lewej masz troszke racji , aczkolwiek nie do końca widzę sensu w obniżaniu auta. Zalezy mi na tym aby pozostałe były wyraźnie większe od czerwonego.

 

Z kołami ciężarowki przesadziłes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła jadą w inną stronę, bo praktycznie każdy samochód jedzie w inną. Robiłem to na szybko aby pokazać o co chodzi. (to tak dla Ciebie Marduk ;))

 

Nie musisz obniżać samochodu. Możesz przeprojektować jego dół (próg albo podwozie), bo u Ciebie dolna krawędź progu przebiega przez środek koła (sic!). ;)

Jeżeli dasz większe przestrzenie między kołem a krawędzią błotnika i do tego trochę dodasz podwozia, wyjdzie z tego SUV/terenówka i będzie git gitara. To tylko moja sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po różowym samochodzie nie widać że gna , tylko po włosach widać.

btw. oni stoją w korku a ona pędzi ? :) jak to tak

Oraz droga na której stoją auta wygląda na jednopasmową.. zwłaszcza przy ten ciężarówce (odległość koła-pas za mała)

pozdrawiam:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.Dwa ostatnie posty to naprawde dobre spostrzezenia i rady.Byc moze powinienes sie do tego przychylic, zwlaszcza ze praca jest na tyle moim zdaniem swietna i przemyslana ,ze korona Ci z glowy nie spadnie jak wprowadzisz pare poprawek i wycofasz zdanie ze stoja w korku.Bardzo mi sie podoba ten klimacik(troche amerykanski)i jest naprawde z jajem.Jedno co ja moge Ci podpowiedziec , to ze zrezygnowalbym z jakiegokolwiek opisu tej pracy.Male jest piekne i tyle.

Brakuje mi tam troche malego pieska u tej pani (moze jakiegos pudelka hehe)Mam nadzieje ze nie wdasz sie tez za bardzo w szczegol bo duzo bys stracil.To poprostu strzal w dziesiatke z forma i srodkami wyrazu.Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności