Skocz do zawartości

Wersja 1.5 - Material Editor


TrojkaT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Możesz mieć problemy z 'update preview' z powodu firewall`a (o ile go masz, jeżeli tak -> rozłącz sieć, wyłącz firewall`a, odpal max`a -> zobacz czy zadziała, jeśli tak, to zmień ustawienia firewall`a, by nie blokował portów dla mxcl.exe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

u mnie jest tak przykladowo: ustawiam tylko zwykly emiter daje udpate preview i 3ds max moj sie zawiesza po czym go wylaczam i wyskakuje mi okienko ktore liczy mi ten update . Zaraz sproboje firewalla :) i dam znac

p.s. i co dziwne ze jak wrzuce jakas texturke to dziala normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały test:

1. Wolne wszystkie porty mxcl.exe -> default`owy materiał maxwell`a - 'update preview' idzie.

2. Zablokowane wszystkie porty mxcl.exe -> default`owy materiał maxwell`a - 'update preview' nie idzie.

3. Zablokowane wszystkie porty mxcl.exe -> default`owy materiał maxwell`a + bitmap`a - 'update preview' idzie.

 

Objawy takie same jak u Ciebie, dlatego jestem przekonany w 99,(9)% ;) , że problem jest w oprogramowaniu "chroniącym", napisz czego używasz, ze szczególnym uwzględnieniem firewall`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TrojkaT może mógłbyś mi pomóc skoro demo działa ci bez problemowo ?

Ja ściągnąłem ze stronki, wszystko fajnie pięknie. Instaluje, chce puścić render i wyskakuje mi komunikat : "This is an unregistered version, please enter a valid license"

O co cho? No chodzi o licencje to wiem ale to jest przecież demo. Próbowałem po formacie i to samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności