Skocz do zawartości

Płyty główne dla Intel Xeon


Touch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Męczy mnie kwestia płyt głównych pod procesory Dual Core Intel Xeon. Niby są na sockecie S775, ale czy to na pewno załatwia już sprawę? Taki mały szczegół, że przy konfiguracji zestawu na komputroniku, wybierając kryterium kompatybilności nie znajduję żadnej płyty głównej, która by Xeon'a obsługiwała. Błąd konfiguratora, czy faktycznie dla Xeon'ów trzeba innej płyty?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No tak, ale to już wyższa szkoła jazdy, dwu-procesorowa, do tego za ponad 2k;)

Aż takich ambicji to ja obecnie nie mam, bo zwyczajnie mieć nie mogę, a co mnie interesowało to płytka pod Dual-Core Intel Xeon processor 3070 - 2,66 GHz.

A z tamtym postem to się pospieszyłem;)

DUNDE --> Dzięki, teraz znowu sieczka w głowie i składać wszystko od nowa;) Można się pochlastać od tych wszystkich opinii:) Zaraz wrócę do starej koncepcji Intel Core2 Duo i będzie gitara;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki miriam;) Ja mam chyba dzisiaj wybitnie zły dzień. Zaglądałem do tego wątku przecież wcześniej i jeszcze głupie pytania zadaję. Koniec siedzenia na dzisiaj. Idę pomodelować poduszkę, ale w realu;)

 

Pozdrawiam, wątek można zamknąć/usunąć, nie obrażę się;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki miriam;) Ja mam chyba dzisiaj wybitnie zły dzień. Zaglądałem do tego wątku przecież wcześniej i jeszcze głupie pytania zadaję. Koniec siedzenia na dzisiaj. Idę pomodelować poduszkę, ale w realu;)

 

Pozdrawiam, wątek można zamknąć/usunąć, nie obrażę się;)

 

Kto pyta nie błądzi, nie widzę powodu do usuwania ;), czegokolwiek,swoją drogą xeony na platformie dwu procesorowej to ciekawa, wydajna konstrukcja

ale do pracy -> do zabawy raczej odradzam szkoda pieniędzy.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności